Štýlový a voňavý second-hand NOSENE na Námestí Štefana Moyzesa v Banskej Bystrici spája dobrý nákup a pomoc. Okrem každodennej ponuky organizuje značka NOSENE skvelú akciu, ktorú už mnohí z nás poznajú pod názvom „Celodenné dobré nakupovanie“. Práve táto akcia prebehla 24.apríla 2018 v Banskej Bystrici, kde si mohli návštevníci kúpiť jedinečné kúsky zo šatníka Lenky Šóošovej, Barbory Rakovskej a Alexandry Orviskej. Vďaka akcii Celodenné dobré nakupovanie poputujecelý výťažok z predaja vecí na pomoc trom občianskym združeniam.

Nákupy, ktoré pomáhajú! V Banskej Bystrici prebehlo Celodenné dobré nakupovanie v štýlovom butiku NOSENE!!!

Celodenné dobré nakupovanie predstavuje jedinečnú príležitosť vlastniť oblečenie od obľúbenej štýlovej osobnosti. Známe moderátorky vytriedili svoje šatníky a ponúkli ich iba počas jediného dňa právev NOSENE.

„Rada sa zapojím do projektov, v ktorých sa spája príjemné s užitočným. Filozofia a koncept NOSENE sa mi veľmi páči, hlavne keď každý nákup pomáha a veci dostávajú druhú šancu. Preto som sa rozhodla už druhýkrát podporiť aj Celodenné dobré nakupovanie,“ povedala moderátorka Lenka Šóošová.

Počas utorka 24. apríla si návštevníčky NOSENE v Banskej Bystricimohli uloviť kúsky značiek ako Zara, Mango, Lindex či niekoľko luxusnejších kúskov od Ralph Lauren, Diesel a iných. Predajom spomínaných vecí chce NOSENE vyzbierať príspevok, ktorým podporia hneď tri občianske združenia – My Mamy Oz., Divé Maky a OZ Pes v núdzi.

,,Páči sa mi nápad značky NOSENE. Je spojený s udržateľnosťou módy a pomocou iným. Móda podľa mňa nie je len o tom, že si kupujeme na kvantá nových vecí, ale aj o tom, že ňou vieme pomôcť,“ vysvetlila moderátorka Barbora Rakovská.

,,Oblečenie, ktoré zákazníci v NOSENE nájdu má už svoj príbeh a navyše pomáha dobrej veci. Celodenné dobré nakupovanie, z ktorého celý výťažok podporí dobrú vec, sme sa rozhodli pripravovať v spolupráci so známymi osobnosťami aj preto, že ich oblečenie, ktoré už nenosia, podporí rôzne témy a oblasti,“objasňuje Katka Hutyrová, spolumajiteľka a manažérka NOSENE.

Jedinečné voňavé módne kúsky nájdete v butikoch NOSENE v Bratislave a Banskej Bystrici každý pracovný deň a tiež v sobotu. O ďalšom Celodennom dobrom nakupovaní v NOSENE vás budeme radi informovať.

Pridaj komentár