Jedinečný a štýlový second-hand NOSENE už po 7-my krát v Bratislave organizuje celodenný charitatívny event. Už v utorok 16.10.2018 si môžeš kúpiť kúsky zo šatníka svetoznámej fotografky Márie Švarbovej, podnikateľky a filantropky Silvie Kušnírovej a riaditeľky komunikácie Tatra banky Milady Halovej. Celou predajnou sumou spoločne podporíme pomoc pre tri občianske združenia.

Nakúp nákup, ktorý pomôže! Ulov si kúsky zo šatníka známych osobností a príď na Celodenné dobré nakupovanie!!!

Jedinečná príležitosť, kedy si počas jediného dňa ulovíš špeciálne kúsky svetoznámych značiek za zlomok ceny a prispeješ tam, kde je to potrebné.

Oblečenie značiek ako Alexander Mcqueen, DKNY, Acne studios, Miu Miu, ale aj bežne dostupných ako je Zara či Mango v iba jediný deň – pripravené voňavé. Event, ktorého vznik začal spoluprácou so Silviou Kušnírovou pri ,,výpredaji“ jej šatníka už v roku 2016 a úspešne pokračuje až dodnes.

,,Mám rada veci, ktoré dávajú zmysel. A verím, že dobrá energia generuje ďalšie dobro a to sa mi páči. Tento projekt mi dáva zmysel už len tým, že robí dobre dvakrát. Keď si niekto kúpi moju vec a urobí mu radosť a táto vec dostane nový život. Takýto nákup navyše vygeneruje financie aj na pomoc vzácnym organizáciám, ktoré majú robenie dobra v každodennom poslaní. Takéto vzácne násobenie dobra a tento pocit by sme si mali dopriať častejšie,“ hovorí Milada Hálová.

A kam smeruje finančná pomoc vyzbieraná počas tohto eventu?

Nákupom podporíte hneď tri občianske združenia – MyMamy o. z., o. z. Divé Maky a Raná starostlivosť o. z., ktoré vďaka príspevku môžu pokračovať v šírení svojej myšlienky a pomoci ľuďom, ktorí to majú v živote o niečo ťažšie.

,,Oblečenie, ktoré zákazníci v NOSENE nájdu, má svoj príbeh a navyše pomáha dobrej veci. Celodenné dobré nakupovanie, z ktorého celý výťažok podporí dobrú vec, sme sa rozhodli pripravovať v spolupráci so známymi osobnosťami aj preto, že ich oblečenie, ktoré už nenosia, podporí rôzne témy a oblasti,“ objasňuje Katka Hutyrová, spolumajiteľka a manažérka NOSENE.

Nezabudnite, platí staré známe – kto skôr príde, ten má najväčšiu šancu uloviť si najlepšie kúsky!!!

Pridaj komentár