Po viac ako troch mesiacoch otvára najväčšia sieť kín CINEMAX svoje prevádzky. Už od 18. júna 2020 si tak po výraznom zlepšení situácie a uvoľnení viacerých opatrení, môžu filmoví fanúšikovia bez obáv a s vysokým hygienickým štandardom, vychutnávať maximálny filmový zážitok po celom Slovensku.

„Mnohí majú obavu z toho, že v zatvorenom priestore kinosály sa nebudú cítiť bezpečne, avšak tie naše sú vybavené vzduchotechnikou na princípe vonkajšej cirkulácie vzduchu, takže dnu prúdi čerstvý vzduch zvonku a vzduch z priestorov kina ide von,“ vysvetlil marketingový manažér siete kín CINEMAX Robert Kubička, ako sa museli väčšie multiplexy na spustenie svojich prevádzok dôsledne pripraviť a zabezpečiť čo najvyšší hygienický štandard. Návšteva kín je tak z hygienického hľadiska bezpečná v maximálnej možnej miere.

„Prioritou pre nás bolo zabezpečiť, aby bola návšteva kina bezpečná a návštevníci si mohli pozrieť filmy, ktoré pred uzatvorením nestihli vidieť, ale aj viacero horúcich noviniek,“ dodal Robert Kubička.

Po každom premietaní budú v sálach prebiehať dezinfekčné opatrenia a samozrejmosťou sú aj bezkontaktné dispenzory s dezinfekčným roztokom, rúška alebo ochranné štíty pre personál kina a k dispozícii budú aj bezkontaktné teplomery. Priestory všetkých hygienických zariadení budú tiež pravidelne dezinfikované a zároveň nebude možné používať sušiče rúk, ale len papierové utierky.

Pridaj komentár