Jedna z klasík svetovej literatúry od Rudyarda Kiplinga – Kniha džungle, sa dočkala svojho nového a najtemnejšieho spracovania. Film Mauglí od štúdia Warner Bros. príde do slovenských kín 18. októbra 2018.

Najtemnejšie spracovanie svetovej klasiky od Rudyarda Kiplinga – Kniha džungle v kinách už tento rok!!! Aký bude nový MAUGLÍ?

Príbeh sleduje výchovu ľudského mláďaťa Mauglího, ktorého sa ujala svorka vlkov žijúca v indickej džungli.

Postupne sa učí drsným pravidlám džungle a pod vedením medveďa Balooa a pantera Bagheery je Mauglí akceptovaný aj ostatnými zvieratami, ako by bol jedným z nich.

Až na jedného, desivého tigra Shere Khana. Ale v džungli sa ukrýva možno ešte väčšie nebezpečenstvo ktoré príde, keď sa Mauglí ocitne tvárou v tvár ľudskej rase. Film má pôsobivý zoznam hviezd, ktorých režisérsky viedol Andy Serkis (Nádych pre lásku).

V roli hlavných zvieracích charakterov sa predstaví: oscarový víťaz Christian Bale (Boxer, Temný rytier) ako prefíkaný panter Bagheera, oscarová herečka Cate Blanchett (Jasmínine slzy, Letec) ako zlovestný had Kaa, Benedict Cumberbatch ako desivý tiger Shere Khan, Naomie Harris (Moonlight) ako Nisha, vlčica, ktorá si adoptovala Mauglího a samotný režisér Andy Serkis (Voja o planétu opíc, trilógia Starwars: Poslední Jediovia) ako múdry medveď Baloo.

Na strane ľudí sa predstaví Matthew Rhys (Pošta) ako Lockwood, Freida Pinto (Knight of Cups) je Messua a mladý herec Rohan Chand (Láska na karí)stvárnil hlavného hrdinu Mauglího.

Film Mauglí do slovenských kín uvedie distribučná spoločnosť Continental film vo verzii 2D, 3D a IMAX 3D už tento rok 18. októbra 2018!!!

Pridaj komentár