Prečo sa správame inak vo virtuálnom svete a inak v tom skutočnom? Aj o tom je film Pátranie, ktorý kritici označujú za jeden z najoriginálnejších thrillerov posledných rokov. Jedinečný film rozpráva príbeh zúfalého Davida, ktorý začne na vlastnú päsť pátrať po svojej nezvestnej dcére. Napadne ho pozrieť sa tam, kde dnes mnohí z nás žijeme väčšinu našich životov – do jej notebooku. Tam ho však čaká niekoľko prekvapení, až začína pochybovať, či vôbec svoju dcéru poznal tak dobre, ako si myslel. Pozrite si nový trailer k filmu, ktorý do našich kín dorazí už 13. septembra 2018.

Najoriginálnejší thriller posledných rokov? Pozrite si nový trailer k filmu Pátranie!

Thriller Pátranie (orig. Searching) naplno využíva formu rozprávania pomocou obrazoviek notebookov, smartfónov či televízie. Aj vďaka tomu sa stal hitom tohtoročného festivalu Sundance, kde ho kritici označili za prvotriedny thriller dokonale vystihujúci súčasnú dobu.

Zúfalého otca Davida v Pátraní hrá americký herec John Cho, známy najmä ako poručík Hikaru Sulu z filmovej série Star Trek či ako Harold Lee zo Zahúlime, uvidíme.

Ako detektívka na čele pátrania po jeho dcére mu sekunduje Debra Messing, ktorú preslávila rola Grace v sitcome Will & Grace.

Film je režiiným debutom talentovaného režiséra Aneesha Chagantyho, ktorého si filmový svet všimol vďaka jeho krátkemu filmu SEEDS nakrútenom technológiou Google Glass.

Producentom filmu je ruský filmár Timur Bekmambetov známy filmami Wanted či Denná hliadka.

Film Pátranie budete môcť v slovenských kinách vidieť už 13. septembra 2018! Na naše plátna ho prinesie distribučná spoločnosť Itafilm!

Pridaj komentár