Najnovšie trendy v líčení – Be Metallic, Be In radí Sandra Baumgartner

441
Najnovšie trendy v líčení – Be Metallic, Be In radí Sandra Baumgartner 8

 

V najnovších trendoch jarného líčenia dominujú farby ako fialová, zlatá, modrá, žltá a taktiež odtiene béžovej. Sandra Baumgartner sa však nechala inšpirovať fashion štýlom ako je prehliadkové líčenie, ale aj kampaňové beauty.

 

 

Najnovšie trendy v líčení – Be Metallic, Be In radí Sandra Baumgartner

be_metallic_be_in_michal_jakubec_mmagazin1

Extravagantné azúrovo modré tiene s cherry perami

Make-up s azúrovo modrými odtieňmi na očiach je vhodný a veľmi vkusný hlavne pre tmavooké krásky. Zelenookým typom toto líčenie pristane hlavne pre jeho kontrastnosť. Dá sa luxusne kombinovať s cherry odtieňmi na perách a je hlavne pre odvážne až jemne extravagantné ženy.

be_metallic_be_in_michal_jakubec_mmagazin2 be_metallic_be_in_michal_jakubec_mmagazin3

Honey & Bronze

Make-up zo zlatými a žltými odleskami dodáva eleganciu a jas. Je vhodný pre všetky typy, ktoré majú radi rozžiarenú pleť. Vďačná voľba pre opálený vzhľad, ktorý pôsobí krehkým dojmom.

be_metallic_be_in_michal_jakubec_mmagazin4Gold & Violet

Make-up s fialovými odleskami v kombinácii so zlatými pigmentami dolaďuje harmonicky dôraz na oči, nádherne vynikne čierna očná linka a v správnom odtieni sa hodí každému typu. Líčenie tohto typu ocenia aj nevesty, ktoré nechcú byť v svadobný deň výrazne nalíčene.

be_metallic_be_in_michal_jakubec_mmagazin5 be_metallic_be_in_michal_jakubec_mmagazin6

Mmagazín.sk bol pri tom a nenechal si ujsť jedinečnú príležitosť vyspovedať vizážistku Sandru Baumgartner a prináša Vám s ňou krátky rozhovor:

Ako dlho presne trvalo v priemere namaľovať jedno líčenie?

Jedno líčenie trvalo v priemere asi 45 minút.

Čo poradíš dámam, ktoré si toto líčenie chcú prispôsobiť na denné nosenie?

V prípade extravagantného líčenia azúrovo modrých očí môžu použiť len modrú tekutú linku alebo ceruzku. Ďalšie líčenia na denné nosenie treba len trochu zjemniť.

Na aké príležitosti je dané líčenie vhodné?

Extravagantné azúrovo modré tiene s cherry perami je vyslovene prehliadkové líčenie. Fialovo-zlaté líčenie „Gold & Violet” je večerné líčenie. V jemnejšej forme je určite vhodné pre nevesty a na spoločenské podujatia. Líčenie „Honey & Bronze” je vhodné pre ženy s olivovou farbou pleti a vhodné na letné obdobie.

Ako si treba správne vybrať vhodný odtieň červeného rúžu? A pre koho je určený?

Závisí to od typu pleti a podľa farby oči. Je niekoľko odtieňov, ktoré musia spolu prirodzene harmonizovať. Červený rúž je určený pre sofistikovanú, odvážnu a zmyselnú ženu, ktorá sa nebojí zvýrazniť svoju podmanivú ženskosť.

Nafotené špeciálne len pre M magazín.sk Michalom Jakubcom:

Fotografia: Michal Jakubec Photography – Michal Jakubec

Modelky: Zuzana P/Mix Models, Ivana K/Mix Models

Make-up: Sandra Baumgartner

Vlasy: Sandra Baumgartner

Pridaj komentár