Behanie po úradoch a iných inštitúciách a s tým spojené papierovačky nemá azda nikto rád. Zvyčajne nás to stojí veľa času, nervov a v neposlednom rade aj peňazí. Žijeme však v dobe, kedy sa môžeme vďaka online službám vyhnúť dlhým čakaniam. Jednou z takýchto služieb je aj online poistenie. Či už ide o havarijnú poistku, cestovné poistenie či iné typy neživotných poistení, každý sa už určite ocitol v situácií, kedy si jedno z týchto poistení musel uzatvoriť.

Najlepšie poistenie nájdete rýchlejšie než si myslíte! Poradíme vám ako na to!!!

Keď sa rozhodneme uzatvoriť niektorý typ poistenia, zvyčajne na nás čaká niekoľko hodín strávených za počítačom alebo chodením po pobočkách v snahe zistiť, kde pre nás majú najvýhodnejšiu ponuku. Takto minieme veľa energie, času a možno si stále nebudeme istý, kde nám ponúknu najlacnejšie poistenie. Aj na takýto problém je tu riešenie. Kalkulačka pre online porovnanie cien poistení je na trhu už od roku 2006 a za ten čas ju stihli využiť státisíce spokojných klientov.

Poistenie priamo z domu za pár minút

Na to, aby sme si uzatvorili povinné zmluvné poistenie alebo cestovné poistenie, dnes už ani nemusíme vyjsť z tomu. Cez online porovnávaciu kalkulačku sa poistíme za pár minút bez toho, aby sme museli navštíviť pobočku poisťovne. Navyše, po zadaní potrebných údajov nám online porovnávacia kalkulačka vygeneruje prehľad všetkých dostupných ponúk poistení, ktoré sú zoradené od najlacnejšej po najdrahšiu. Ľahko si tak vyberieme najlacnejšie poistenie, ktoré si následne rovnako ľahko aj uzatvoríme. Uzatvorenie poistenia online nám zaberie len pár minút a nepotrebujeme na to žiadne špeciálne zariadenia ani znalosti.

Na portáli spoločnosti Netfinancie nájdeme okrem porovnávacích kalkulačiek oveľa viac. Dozvieme sa tu všetky potrebné informácie o poistných produktoch, aktuality zo sveta poistenia, kontakty poisťovní a množstvo praktických rád a iných užitočných informácií, ktoré nám pomôžu zorientovať sa v danej oblasti. Ak by sme však potrebovali s čímkoľvek poradiť, tím poistných poradcov je nám k dispozícii. Uzatvorenie poistenia už pre vás nemusí byť strašiakom ani otravnou povinnosťou. Pomocou služieb portálu Netfinancie.sk si môžete byť istý, že ľahko a rýchlo nájdete tú najvýhodnejšiu ponuku poistenia presne pre vás.

FOTO: pexels.com

Pridaj komentár