Najkrajšia Slovenka roku 2012 Kristína Krajčírová sa podelila o svoje príťažlivé selfies

804
Najkrajšia Slovenka roku 2012 Kristína Krajčírová sa podelila o svoje príťažlivé selfies 1

Bývala kráľovná krásy Kristína Krajčírová zverejnila svoje krásne selfies portréty. Kristína má len 23 rokov a vďaka prestížnej súťaži krásy Miss Slovensko sa aj naďalej venuje modelingu. Slovenská kráska veľmi často zdobí titulné stránky mnohých módnych magazínov, ale objavuje sa aj v módnych editoriáloch. Kristína Krajčírová sa okrem modelingu venuje štúdiu na vysokej škole, kde študuje ekonómiu a manažment verejnej správy. Modeling je jej obrovskou vášňou. Čo bolo na modelingu pre slovenskú krásku také neodolateľné? Zlákala ju voľnosť a sloboda, ktorú modeling ponúka.

Najkrajšia Slovenka roku 2012 Kristína Krajčírová sa podelila o svoje príťažlivé selfies

kristina_krajcirova_selfiesbym_mmagazin1Modeling jej dal veľmi veľa, pretože nie každé dievča vie byť v štrnástich rokoch samostatné. A čo o sebe prezradila najkrajšia Slovenka roka 2012? „Ja som sama chodila po milánskom metre a podľa mapy som všade trafila. Som rada, že som začala s niečím tak skoro, lebo mi z toho ostalo veľa skúseností. Som úplne jednoduché dievča, milujem upratovanie, plávanie, korčuľovanie a určite posedenie na letných terasách pri káve s mojimi kamarátkami.“ (smiech)

kristina_krajcirova_selfiesbym_mmagazin2 kristina_krajcirova_selfiesbym_mmagazin3 kristina_krajcirova_selfiesbym_mmagazin4 kristina_krajcirova_selfiesbym_mmagazin5 kristina_krajcirova_selfiesbym_mmagazin7 kristina_krajcirova_selfiesbym_mmagazin8 kristina_krajcirova_selfiesbym_mmagazin9 kristina_krajcirova_selfiesbym_mmagazin10 kristina_krajcirova_selfiesbym_mmagazin11 kristina_krajcirova_selfiesbym_mmagazin12 kristina_krajcirova_selfiesbym_mmagazin13kristina_krajcirova_selfiesbym_mmagazin6

Pridaj komentár