Maharadža Express je najnovší luxusný vlak, ktorý premáva v Indii. Zároveň aj jedným z najdrahších vlakov  v celej Ázii. Počas 8 dní vás tento vlak vezme na okúzľujúcu jazdu cez najlepšie a najvýznamnejšie destinácie v krajine – Taj Mahal, chrámy Khajuraho, divoká zver v národnom parku Ranthambore, Fatehpur Sikri a sväté kúpanie Ghats vo Varanasi. Najlacnejšia cena za jednu osobu je 800 dolárov na jeden deň, a ubytovaní budete v kabíne Deluxe. Za lepšie vybavenú kabínu si zaplatíte od 900 až 1 400 dolárov. Prezidentský apartmán stojí 2500 dolár na deň.

Jeden z najdrahších a najluxusnejších vlakov v Indii

maharajas-express-mmagazin1Maharadža Express je prezentovaný, ako najdrahší vlak v Indii, a nie bez dôvodu. Maharadža Express má len 88 cestujúcich, ktorí žijú v apartmánoch hodných princa. Všetky potraviny a nápoje sú zadarmo. Vlak sa skladá z 24 vagónov, ktoré zahŕňajú ubytovanie, stravovanie, bar, spoločenská miestnosť, generátor a garáž pre autá. V elegantne zariadenom interiéry kajút vyžaruje remeselnú jemnosť každý kúsok nábytku.

maharajas-express-mmagazin1aVšetky kajuty majú individuálnu reguláciu teploty, LCD televízory, DVD prehrávače, telefóny s priamou voľbou, pripojenie k internetu, dokonca aj živé televízne vysielanie a elektronický trezor. Vozne sú vybavené panoramatickými oknami, cez ktoré môžete obdivovať nádhernú okolitú krajinu Indie.

maharajas-express-mmagazin1aa maharajas-express-mmagazin1aab maharajas-express-mmagazin1aac maharajas-express-mmagazin1aad maharajas-express-mmagazin1aae maharajas-express-mmagazin1aaf maharajas-express-mmagazin1aagmaharajas-express-mmagazin1aaga maharajas-express-mmagazin2 maharajas-express-mmagazin2a maharajas-express-mmagazin2b maharajas-express-mmagazin2c maharajas-express-mmagazin2d maharajas-express-mmagazin3 maharajas-express-mmagazin3a maharajas-express-mmagazin3b maharajas-express-mmagazin3c maharajas-express-mmagazin3d maharajas-express-mmagazin1ab maharajas-express-mmagazin1ac maharajas-express-mmagazin2e

Pridaj komentár