Máte radi beh a chcete zažiť niečo bláznivé? Potom RUN IN BUBBLES je tým pravým podujatím pre Vás. Akcia je určená malým, aj veľkým, no hlavne tým, ktorých šport baví. Začiatok leta sa bude niesť v znamení bubliniek, tak vezmite svojho kamaráta, rodičov, či spolužiakova zažite ten najúžasnejší bublinkový beh a objavte nové farby jednotlivých zón na trati. Svojou účasťou tiež podporíte projekt „Rodinná týždňovka“ Ligy proti rakovine.

Najbublinkovanejší beh plný farieb už aj na Slovensku!!! Užite si originálnu akciu RUN IN BUBBLES v Košiciach a Bratislave!

Výnimočné podujatie RUN IN BUBBLES sa koná v dvoch mestách, 26. mája v Košiciach (Hlavná ulica pri cukrárni Aida) a 2. júna v Bratislave (Veľký Draždiak). Je to bláznivý BEH na 4 km, kde sa na každom kilometri bude nachádzať zóna plná farebnej peny.

„Naša penová zmes je úplne bezpečná. Farbivo v pene dodáva žiarivé farby, je to však potravinárske farbivo a je rozpustné vo vode, takže je tiež šetrné k životnému prostrediu. Krémová pena neobsahuje žiadne mydlo a je bezpečná pre ľudí s alergiami na orechy a neznášanlivosťou na lepok,“ informovala organizátorka akcií Lenka Šoltésová z agentúry DNA agency. „Snažíme sa vytvárať ideálny súlad silnej emócie a športu…no a to je RUN IN BUBBLES – beh farebnou penou pre celú rodinu,“ dodala Lenka Šoltésová.

Viac informácií o projekte nájdete na runinbubbles.sk

Pridaj komentár