Vancouver Fashion Week (VFW) patrí medzi najrýchlejšie sa rozvíjajúci Fashion Week na svete a je jediným z módnych podujatím, ktoré sa aktívne usiluje prezentovať medzinárodne oceňovaných a uznávaných dizajnérov. Počas 31 sezón je  Vancouver Fashion Week  oslavou nielen módy, ale i multikulturalizmu a vzostupných ciest mladých návrhárov za svojim úspechom. Manažment VFW sa snaží identifikovať neobjavených dizajnérov tým, že im poskytuje prístupnú a medzinárodne uznávanú platformu. Prostredníctvom medzinárodného mediálneho pokrytia a priaznivého pripojenia na kupujúcich, zabezpečil VFW mnohým návrhárom medzinárodný úspech.

Na Vancouver Fashion Weeku sa predstavili módni umelci z 30 krajín!!! Čo ste o tomto módnom podujatí zaručene nevedeli?

Vancouver Fashion Week pred pár dňami s hrdosťou otvoril už svoju 31. sezónu. Niekdajšie dejisko zimných olympijských hier sa tak v dňoch 19.-25.3.2018 zmenilo na mesto módy. Okrem podujatí samotného Vancouver Fashion Weeku je v programe tohto vrcholového módneho podujatia aj  Vancouver Kids Fashion Week.

Na prehliadkových mólach sa predstaví kombinácia 80 národných a medzinárodných módnych kolekcií, určených na sezónu jeseň/zima 2018. Organizátorom sa tak aj túto sezónu podarilo vytvoriť podujatie s globálnou platformou a zároveň podporou mladých kanadských talentov v priebehu siedmich kúzelných dni.

Nové talenty prídu do dejiska Vancouver Fashion Weeku z 15 krajín, z ktorých spomeňme napr. Melissa Yin (Kanada), Nadrey Laurent (Ghana), Pariah (USA), Allie Howard (Austrália), Baroque Japonesque (Japonsko), Yuner Shao X Zherui Huang (USA), Milena Rojas (Taliansko).

Svoj návrat na prehliadkové mólo Vancouver Fashion Weeku ohlásili dizajnéri Kirten Ley (Kanada) a Profanity by Lillzkillz (Kanada) a mnohí ďalší. Počas 30 po sebe idúcich sezón sa tak na VFW podarilo prezentovať desiatky kreatívnych talentov.

Spojenie kupcov, médií, celebrít, priemyselných profesionálov a inovatívnych dizajnérov z celého sveta, aby oslávili kreativitu a módu. Aj to je Vancouver Fashion Week! VFW sa tak etabloval ako veľmi úspešná a široko uznávaná udalosť, ktorá poskytuje platformu na podporu a oslavu módneho priemyslu.

Pridaj komentár