Sled posledných udalostí vrhol na Tomasa Leroya tieň naničhodníka. Tomas je však odhodlaný očistiť svoje meno, hoci Nela ho nechce ani vidieť. Nádejná fotografka je zmätená a tápe, komu a čomu môže skutočne veriť. Svoj záujem sústredí na kariéru a výlety, ktoré si s najlepším priateľom Nikom naplánovali. Napriek tomu, že charizmatický Tomas odišiel z firmy Predictors, aj z jej života, svoje rozhodnutie – koniec sexuálnych benefitov s Nikom, myslí Nela naozaj vážne. Ale zmieril sa so situáciou aj samotný Nik?

Možno sa nikdy nemali stretnúť a možno sú už dávno odsúdení, aby si k sebe našli cestu… 

Tomas už má plán, ako si zabezpečiť príležitosť porozprávať sa s Nelou a nič nenechá na náhodu. Opäť Nele skríži cestu.Keď ich iskrivý vzťah znova pookreje, spoločná budúcnosť dostáva zelenú. Bude to však stačiť, aby Nelu nevydesila pravda o Tomasovej minulosti?Autorka sa rozhodla pre netradičný krok a dve samostatné časti spojila do jednej knihy. Sľubuje ešte viac romantiky, viac erotiky, viac humoru, viac lásky, viac otázok, ale aj odpovedí.

Úryvok z knihy Šéfom môjmu šéfovi:

Nechcela som o tom, čo sa stalo, hovoriť takmer týždeň. Nik sa nepýtal, len naplnil externý disk najnovšími filmami a pár dní sme mali filmový maratón.

Nik a jeho filmmánia sa stali dočasným lazaretom pre moje myšlienky.

Bol pri mne, keď som ho potrebovala a netlačil na pílu, hoc mi dal jasne najavo, že stále túži po obnovení dohody. Dúfala som, že ide len o neškodné rozmary jeho libida a s tým som sa patrične stotožnila. Pravdepodobne i on.

Gabi som povedala ako prvej, čo sa v Predictors odohralo, aj to len pod vyhrážkou, že ak to nevyklopím, tak zavolá našej terapeutke. Nátlak na mňa nikdy nezaberá, s výnimkou tejto tmavovlasej rafinovanej ženskej, ktorá ho vie správne a cielene načasovať.

Ešte v ten večer sa k nám pridala Liana a po mojom monológu mi obe poriadne vyčistili žalúdok.

Vraj nemôžem zovšeobecňovať z jednej skúsenosti s mojím nepodareným bývalým. Gabi síce uznala, že sa história môže zopakovať, no Liana sa okamžite chopila úlohy Leroyovho obhajcu. Okrem toho, že ju doslova nahnevalo to, ako som ho nenechala dohovoriť, aj keď si myslím, že povedal viac ako dosť, zvozila ma ešte aj za to, že ho volám priezviskom.

Presnejšie jej slovami: „Nie sme v práci, tak skús rešpektovať meno, ktorým ho pokrstili.“

Inokedy by som jej namosúrene protirečila, no pri pohľade rozhnevaného vlka, ktorý počas karhavého tónu nasadila na tvár, som bola rada, že svoje slová nepodčiarkla výchovnou fackou. Začínala som zvažovať aj túto možnosť. Bola už len krôčik od toho, aby ma prinútila zavolať mu.

Našťastie to neurobila.

Nanešťastie by som jej aj tak nevyhovela.

V jednej chvíli som ju začala podozrievať, že sa do neho zaľúbila ešte viac ako ja.

A to bol moment, keď som si prvý raz uvedomila, že som sa do TomasaLeroya napriek všetkému pravdepodobne nekontrolovateľne zamilovala.

Knižná novinka od slovenskej spisovateľka Michaely Zamari s názvom Šéfom môjmu šéfovi vychádza 7.6.2018!!!

Pridaj komentár