Slovenský spevák, skladateľ a producent Alan Murin sa rozhodol odštartovať jar skladbou, ktorú tak ľahko nedostaneme z hlavy. Jej melódia a text vypovedá o myšlienkach a pocitoch k osobe, ktorú nevieme dostať z hlavy. Chytľavá tanečná melódia novinky Dokola sa odrazila aj v jej videoklipe.

„Skladba je o tom, že neviem prestať myslieť na jednu mladú slečnu. Keď som ju po nejakom čase stretol, tak som zistil, že som stále neprekonal svoje city. Neviem na ňu prestať myslieť a melódia o nej mi stále hrá dokola v hlave,“ povedal Alan Murin o svojej novej skladbe Dokola. Tá vznikla v priebehu minulého roka a je čistou autorskou tvorbou talentovaného umelca.

Videoklip ku skladbe sa nakrúcal na Venice Beach v Spojených štátoch amerických. Na záberoch možno vidieť Alana, ako sa vozí na kolotoči. To vizuálne podporuje text skladby Dokola, že je to rovnaké, ako pri myšlienkach na inú osobu, sa aj z tohto kolotoča nevieme vymaniť. Samotná skladba má veľmi chytľavý text aj melódiu. Môže sa stať, že po jej vypočutí ju pár hodín aj dní nebudete vedieť dostať z hlavy. Či už sa teda človek spamätáva z rozchodu alebo stretol niekoho výnimočného, skladba mu určite zarezonuje.

Alan Murin vydal pred mesiacom prvý medzinárodný singel Still Love You, ktorý si našiel svoje miesto nielen v slovenských a českých rádiách, ale aj v rádiách v Belgicku, Kanade či Rumunsku. Druhá tohtoročná, tentokrát opäť slovenská skladba, je pre neho takisto míľnikom v kariére. „Dokola štartuje novú éru v mojej hudobnej produkcii. Je to nová etapa zvuku, ktorý odo mňa priaznivci dostanú,“ prezradil Alan. Začal pracovať so žánrami, s ktorými v minulosti nepracoval a venuje viac pozornosti produkcii. „Dokola je takým predelom medzi tvorbou pred touto skladbou a po tejto skladbe. Čo bude nasledovať, nechajte sa prekvapiť,“ dodal na záver.

Pridaj komentár