Logá, humor, pop kultúra, glamour! MOSCHINO {tv} H&M je vysoko energetická módna kolekcia podpísaná kreatívcom MOSCHINA – Jeremy Scottom. Celá kolekcia je o zábave, či už je ňou mánia so zlatým ikonickým logom MOSCHINA, obrázkami Jeremyho obľúbených postavičiek od Disneyho, hravé logo ktoré vzniklo v spolupráci s MTV, či napumpovaná talianska glamour pre celonočné žúry.

MOSCHINO {tv} H&M – kolekcia, ktorú si všimne každý!!! Nahliadnite na štýlové modely Jeremyho Scotta objektívom slovenskej fotografky Jeny Šimkovej!

Každý kúsok odhaľuje lásku návrhára k dedičstvu MOSCHINA, ako aj mocnú energiu pop kultúry, ktorú dodáva značke od roku 2013, kedy sa stal jej kreatívnym riaditeľom.

Ako poznamenal sám Jeremy, „táto kolekcia je o spolupráci“, či už veľkých módnych značiek, alebo samotných módnych prvkov, ako sú street culture, glamour a popart.

Rovnako skvelú spoluprácu predviedol aj slovenský tím, čoho výsledkom je prepracovaný módny editoriál zameraný práve na kolekciu MOSCHINO {tv} H&M.

O skvelé zábery sa postarala známa slovenská fotografka Jena Šimková, ktorá každým záberom potvrdila svoju profesionalitu.

Skvelý make-up a vlasy vytvoril talentovaný vizážista Tomáš Vida, ktorý sa môže pochváliť už niekoľkými prestížnymi oceneniami v oblasti vizáže.

Modelingové trio vytvorili Frederika Foltýnová, Max Riecker a Thomas Dorko

Nafotené exkluzívne pre M magazín.sk fotografkou Jenou Šimkovou:

Fotografia: Jena Šimková

Make up & Hair: Tomáš Vida

Models: Frederika Foltýnová, Max Riecker/MManagement, Thomas Dorko/MIX model management

Pridaj komentár