Návrhár Michal Marek už čoskoro predstaví svoju novú módnu kolekciu s názvom ALTERNATIVE FUTURE a to formou živej vernisáže dňa 13.4.2018 od 19:00 hod. v kostole sv. Anny (Pražská Křižovatka). Kolekcia nadväzuje na predchádzajúce úspešné kolekcie, ktorých tvárami sa stali napr. herečka Jana Plodková, módna kritička Františka Čížková, modelka Agáta Hanychová, tanečník Filip Jankovič a ďalší.

Módny návrhár Michal Marek už čoskoro predstaví svoju novú kolekciu ALTERNATIVE FUTURE formou živej vernisáže!!!

Svoju tvár tentokrát dámskej kolekcii prepožičala modelka Kateřina Votavová. Pánskou kolekciu predstaví sám módny návrhár Michal Marek. Kolekcia je zameraná na večerné, spoločenské a svadobné šaty, ako i voľnočasovú a pánskou módu. Hlavnými farbami sú zlatá, strieborná, smotanová a čierna.

„Nosnou témou kolekcie je naša budúcnosť. Podstatou našej budúcnosti sú naše myšlienky“, tak popisuje návrhár tematiku svojej kolekcie. Koncept prezentácie spočíva v prepojení módy s umením, priestorom a hudbou, vrátane make-upu a hair stylingu a to formou živých inštalácií, tzn. že modelky budú súčasťou špecificky vytvorených inštalácií.

Modelky budú v priebehu večera meniť pózy, otáčať sa – tak, aby každý hosť mal možnosť vidieť každý detail. Súčasťou týchto inštalácií budú obrazy a artefakty súčasného českého maliara Petra Jáchyma a florálne a iné aranžmán kvetinovej dizajnérky Barbory Durschmídovej, doplnené o svetelné a vizuálne efekty.

Každá inštalácia bude výnimočná, odlišná, s inou tematikou i myšlienkou, pritom však budú tvoriť jeden logický celok. Každý z hostí tak bude mať jedinečnú možnosť vniesť sa do sveta totálnej fantázie, odlišných emócií, prehliadnuť si modely, obrazy i aranžmán zblízka a stať sa tak jej súčasťou. Celým večerom bude všetkých prítomných sprevádzať hudba DJ Robsmile a JR.SchwinG v štýle deep house.

Prezentácia kolekcie ALTERNATIVE FUTURE je určená prevažne pre pozvaných a VIP hostí z oblasti módy, šoubiznisu, politiky, biznisu a novinárov. Generálnym partnerom je distribučná spoločnosť Mark Distri. Partnermi sú kozmetické firmy Catrice Cosmetics, Real Technics, luxusná optika Eye-Eye, vlasové štúdio Marcela Šťástky, Medical clinik, Petr Jáchym art, florist Barbora. Mediálnym partnerom je portál luxus.cz.

Hostia sa môžu tešiť i na bohatú tombolu, občerstvenie, kvalitné nápoje a pop up store návrhára Michala Marka, kde si budú môcť záujemcovia zakúpiť modely z aktuálnej kolekcie so zľavou až 30 %. V rámci večera bude predstavená tiež nová kolekcia kozmetickej firmy Catrice Cosmetics, dámy môžu zdarma využiť služby profesionálneho vizážistu, nechať si poradiť so správnym výberom dioptrických či slnečných okuliarov. Prezentácia partnerov doplní predaj za výhodných podmienok a to všetko s perfektným servisom.

Pridaj komentár