Módny bazár v Kaviarničke už túto sobotu v Marianke v okolí Bratislavy !!!

340
Módny bazár v Kaviarničke už túto sobotu v Marianke v okolí Bratislavy !!! 5

Ďalší skvelý módny bazárik v Marianke už túto sobotu! Z príjemnej akcie sa pomaly, ale iste stáva tradícia. Bazár je skvelou módnou akciou, kde máte možnosť nakúpiť ozajstné unikáty. Okrem oblečenia, kabeliek a doplnkov tu môžete nájsť ručne vyrábané šperky, hračky, detské vecičky, knihy, domáce dobroty ako sirupy, chlebíky a pestá a mnoho iných vychytávok.

 

Módny bazár v Kaviarničke už túto sobotu v Marianke v okolí Bratislavy !!!

modny_bazar_v_marianke_mmagazin

Bazár sa už tradične koná v priestoroch Kaviarničky v Marianke – Pútnický dom vedľa kostola. Okrem skvelých nákupov si môžete počas bazáriku pochutnať na čerstvých domácich langošoch, polievke, chutných koláčikoch, kávičke aj horúcej čokoláde. Tešíme sa na vás už túto sobotu 14.11.2015 v Kaviarničke v Marianke od 10:00 – 18:00.

Z histórie módneho bazáriku v Marianke

modny_bazar_v_marianke_mmagazin1modny_bazar_v_marianke_mmagazin2 modny_bazar_v_marianke_mmagazin3modny_bazar_v_marianke_mmagazin4 modny_bazar_v_marianke_mmagazin5 modny_bazar_v_marianke_mmagazin6 modny_bazar_v_marianke_mmagazin7 modny_bazar_v_marianke_mmagazin8 modny_bazar_v_marianke_mmagazin9 modny_bazar_v_marianke_mmagazin10 modny_bazar_v_marianke_mmagazin11 modny_bazar_v_marianke_mmagazin12 modny_bazar_v_marianke_mmagazin13 modny_bazar_v_marianke_mmagazin14 modny_bazar_v_marianke_mmagazin15

FOTO: Nina Gašparíková

Pridaj komentár