Značka Tommy Hilfiger, ktorá do našich končín prišla z Ameriky, si našla za tie roky množstvo priaznivcov. Ponúka kvalitné značkové oblečenie a šperky, no osud mohol jeho zakladateľa zaviezť úplne iným smerom.

Jeho otec bol klenotníkom a matka pracovala v zdravotníctve na pozícii zdravotnej sestry. Mladý Tommy Hilfiger sa však nechal zlákať módou a už vo svojich osemnástich rokoch začal podnikať.

História značky

Jeho prvý kontakt s módou začal vtedy, keď skúpil džínsy a začal ich prerábať vo svojom rodnom meste. Postupne zakladal viaceré predajne, no po finančne stránke mu to nešlo. Bol však odvážny a to aj vtedy, ak odmietol spoluprácu so slávnym menom a značkou Calvin Klein.

Namiesto takejto lukratívnej spolupráce, ktorá mu mohla priniesť úspech, si založil vlastnú firmu pod názvom Tommy Hilfiger Corporation. Túto firmu si založil ešte v roku 1985 a prakticky dodnes žne úspechy. Tommy Hilfiger však v tejto firme už nepôsobí. V roku 2006 ju predal a zinkasoval celkom tučný balík peňazí.

Šperky Tommy Hilfiger

Táto značka sa preslávila džínsami, no v súčasnosti predáva aj kvalitné šperky nielen pre dámy, ale aj pre pánov. Ak ste zatúžili po luxusných šperkoch, odporúčame nádherné náhrdelníky Tommy Hilfiger.

Sú krásne, jemné, pútavé a nadčasové. Hodia sa nielen k elegantnému outfitu, ale zužitkujete ich aj k džínsom a trendy dámskej blúzke.

Potlač vyhráva!

Táto značka ponúka nielen minimalistické oblečenie, ale v posledných rokoch nedá dopustiť aj na oblečenie s originálnou potlačou. Aby však potlač dokázala odolať častému praniu, potrebujú dobrú tlačiareň na tričká. Kúpte si značkové oblečenie od tejto značky a ak milujete vzory, uprednostnite kvalitne šité tričká s originálnymi potlačami.

Chcete vyzerať štýlovo a zároveň elegantne? Pozrite si ponuku značky Tommy Hilfiger, ktorú si zaručene zamilujete. Okrem kvalitného oblečenia ponúka krásne šperky – náhrdelníky, náušnice, ale aj náramky.

Pridaj komentár