Sú originálne, štýlové a majú to, po čom asi všetci tajne túžime – všetky sú pískacie! Župany značky Lulu banana nepíšu dlhú históriu, no svojou inovatívnosťou si získavajú stále viac fanúšikov.

Ak ani vás už nebaví župan nonstop zaväzovať a ostražito kontrolovať, či spod neho niečo nevykúka, potom je pre vás tento módny kúsok ako stvorený.

S jednoduchým a praktickým patentom županov od Lulu banana už nemusíte hľadať prezliekacie kabínky, či prezliekať sa pod uterákom. Stačí si ho jednoducho zobrať na pláž, kúpalisko, do kempu, alebo do kúpeľne po sprche – máte totiž po ruke všetko v jednom jedinom kúsku.

Župany Lulu banana nie sú ale iba o praktickosti, ale aj o kvalite. Tá siaha nielen do histórie, ale i ďaleko od našich hraníc – do Indie. Staroveká hodvábna cesta, či storočia trvajúce obchody s Gréckom, sú odpradávna zárukou tej najlepšej bavlny.

Tomu, že pri výrobe županov sa pracuje výhradne so 100 % bavlnou, zodpovedá aj ich relatívne ťažšia váha – 1 kg. Dĺžka 1 meter od ramien po spodok, rozpaky po stranách, väčšia kapucňa a obvod cca 140 cm sú zárukou, že v župane Lulu banana vám zima rozhodne nebude.

Po estetickej stránke hrajú rozhodujúcu úlohu farby a krásne balenie. Čo sa farebnosti týka, môžete si vybrať zo širokej palety farieb ako sú biela, žltá (banánová), oranžová, staroružová, ružová, červená, tyrkysová, aqua, navy modrá, olivovo tmavo zelená, béžová, šedá a čierna.

O kvalitné kúsky oblečenia je nesmierne dôležitá aj ich starostlivosť. Župany Lulu banana možno prať maximálne na štyridsiatke a sušiť na najjemnejšom, tzv. Airing programe, aby sa zachovali savé vlastnosti materiálu.

Lulu banana naberá na Slovensku na obrátkach. Za tovar sa neúčtuje poštovné a ani krásne balné.

Už dnes si tieto úžasné župany obľúbili známe slovenské krásky ako Tatiana Žideková, Dara Rolins, Alexandra Orviská a mnohé ďalšie.

Pridaj komentár