Najnovšia kolekcia dámskej obuvi značky Louis Vuitton predvádza živé štýly, ktoré sú v podaní už legendárneho Nicolasa Ghesquièra priam ako stvorené na sezónu jeseň/zima 2019.

Objavte najnovšie modely tenisiek a topánok, ktoré len pred pár dňami vstúpili do obchodov prestížnej módnej značky Louis Vuitton.

Značka Louis Vuitton vyzdvihuje tri odvážne, ale pritom všestranné štýly, ktoré určujú celkový tón kolekcie dámskej obuvi jeseň/zima 2019.

Nicolas Ghesquière vzdal touto kolekciou poctu Pompidouovmu centru v Paríži a jeho blízkemu okoliu.

Pokiaľ ide o samotné modely, z ktorých kolekcia pozostáva, nesú v sebe odvážneho ducha značky Louis Vuitton a to v troch popredných prvkoch.

Prvým z nich je robustná platforma, ktorá je kombináciou ženských a mužských vplyvov.

Druhým je model s názvom Rhapsody, ktorý odkazuje na klasické motocyklové topánky, zahŕňajúc kľúčové detaily ako vyryté cvočky alebo biele pútka, ktoré sú opakujúcim sa detailom v celej kolekcii.

Nakoniec sú to tenisky LV Archlight, jeden z najznámejších štýlov značky, ktoré boli znovu predstavené v čierno-bielom tvídovom prevedení, ako aj v charakteristických farbách Pompidouovho centra.

Nepriamou súčasťou kampane sa tiež stal fenomenálny francúzsky hudobný mág Jean Michel Jarre, ktorého skladba Diva je hudobným podmazom videokampane.

Pridaj komentár