Najnovší počin módnej značky Louis Vuitton je neobyčajne vibrujúca kolekcia s jednoduchým názvom „LV Remix“, ktorá je určená pre rok 2024. Kolekcia prezentuje štýl Y2K, oživujúci módne prvky zo začiatku 21. storočia.

Túto oslnivú líniu vo farebnej kampani predstavil zástup populárnych hviezd, vrátane herečiek Phoebe Dynevor a Shay Mitchell a speváčok Lous and the Yakuza a Ouyang Nana.

Žiarivá kolekcia pretvára ikonický „Monogram Vernis“ a „Monogram Denim“, ktorými je značka Louis Vuitton preslávená po celom svete.

Súčasťou kolekcie sú rôzne kožené modely, topánky a módne doplnky, čo predstavuje odhodlanie značky spájať súčasnú módu s nostalgiou.

Výnimočným prvkom je farebná paleta, ktorej dominujú rôzne odtiene modrej, čo dodáva modelom inšpirovaným retrom svieži a živý rozmer.

Kolekcia LV Remix je aj napriek čiastočnému návratu do minulosti mimoriadne originálnou a dá sa povedať, že aj výnimočnou.

Obsahuje štýlové módne kúsky, akými sú napríklad pútavá kabelka Nano Speedy Denim či mohutné biele tenisky. Tieto kúsky sú navrhnuté tak, aby vyvolali spomienky na začiatok 2000-tych rokov a zároveň si zachovali moderný nádych.

Tieto modely dopĺňa v kampani športový výber oblečenia z dielne Louis Vuitton, akými sú šiltovky s logom, široké nohavice, bomberové bundy a kombinézy s kvetinovou potlačou.

Kampaň Louis Vuitton ku kolekcii LV Remix je pokračovaním dedičstva značky prostredníctvom inovatívnych a trendových dizajnov.

Pridaj komentár