Módna značka Louis Vuitton predstavila svoju najnovšiu kampaň určenú pre sezónu jar/leto 2024, v ktorej zvýrazňuje graciózne siluety spojené s výraznými grafickými prvkami.

Kolekcia, ktorú zachytil renomovaný fotograf David Sims, odhaľuje nové návrhy kreatívneho riaditeľa dámskej módy značky Louis Vuitton – Nicolasa Ghesquièrea.

Za zmienku určite stoja i tváre tejto kampane, vrátane uznávanej herečky Cynthie Erivo známej z filmov Luther: Pád z nebies, Pinocchio či Chaos a modeliek ako je Hejia Li, Ida Heiner a Loli Bahia.

Kolekcia obsahuje celý rad štýlových módnych kúskov, od sviežich maxi sukní až po dynamické farebné bundy, blúzky s dlhými rukávmi a výrazné opasky, ktoré vyzdvihujú sofistikovanú, no hravú techniku vrstvenia a ktoré pre kampaň skvele zostavila stylistka Marie-Amélie Sauvé.

Farebná paleta osciluje medzi živými a tlmenými odtieňmi, ktoré dodávajú kolekcii všestrannosť a príťažlivosť.

Módne doplnky, najmä kabelky, sú stredobodom každého záberu a to predovšetkým ikonické modely Alma a Dauphine a typickou monogramovou potlačou. Najnovším prírastkom je kabelka GO-14, ktorá určite zaujme svojou jedinečnou textúrovanou a prešívanou kožou.

V zákulisí predviedla skvelú prácu vizážistka Lucia Pieroni, ktorej výsledkom je žiarivý a orosený make-up, ktorý dopĺňa éterickú črtu kolekcie. Hairstylista Duffy zároveň vytvára pre modelky „strapaté“ účesy, ktoré rezonujú s modernou estetikou kampane.

Aj túto sezónu pokračuje Louis Vuitton v udávaní trendov, čo ešte viac podčiarkuje nedávne vyhlásenie Saoirse Ronan, novej globálnej ambasádorky značky, čím sa aj naďalej upevňuje postavenie značky v oblasti luxusnej módy.

Pridaj komentár