V priestoroch ENVY x PRIVEÉ predstavil slovenský módny návrhár Boris Hanečka svoju novú kolekciu tu v spolupráci so slovenskou značkou dF, ktorej sa stal rezidenčným návrhárom a s ktorou plánuje pravidelnú spoluprácu a ďalšie módne kolekcie. Odteraz si tak „Hanečku“ môže dovoliť každá žena, keďže ceny jednotlivých modelov sú oveľa dostupnejšie.

Módna show s originálnym predstavením modelov! Ktoré známe tváre „odkuklili“ modely z najnovšej kolekcie Borisa Hančeku a módnej značky dF?

Medzi pozvanými hosťami nechýbali mnohé známe tváre spoločenského života na Slovensku, ako napr. Marína Kráľovičová, Vierka Ayisi, Michal Sabo, Andrej Kusalík, manželia Veronika Cifrová Ostrihoňová a Matej Sajfa Cifra a mnohí ďalší.

Odohralo sa i príjemné stretnutie hereckých kolegov z Mafstory Petra Sklára a Gabiky Dzuríkovej. Modelky predstavili kolekciu priamo medzi pozvanými hosťami – najskôr sa objavili v bielych  „plášťoch“, pod ktorými skrývali modely.

Išlo o kreatívny nápad Borisa Hanečku a riaditeľa dF Erika Šimčiska. Modelky boli akoby zakuklené a po rozopnutí plášťa sa tak metaforicky premenili na krásne farebné motýle.

Modelky „odkuklili“ a z plášťov rozopli napríklad moderátorka Veronika Ostrihoňová či herečka Gabika Dzuríková.

Aktom krstu bolo i „odkuklenie“ moderátorky večera Very Wisterovej, ktorej biely plášť rozopol tvorca kolekcie Boris Hanečka a riaditeľ značky dF Erik Šimčisko.

Pridaj komentár