Modely vytvorené s vášňou, fantastická šou či jedna z najlepších módnych prehliadok! To sú prívlastky, ktoré dostala nová kolekcia módnej dizajnérky Rebeccy Justh na týždni módy v New Yorku. Charizmatická módna návrhárka predviedla na móle jedinečnú kolekciu s názvom Madame de Pompadour 21. storočia. Rebecca bola jediná Slovenka, ktorá sa prezentovala na tejto prestížnej svetovej udalosti v Mekke módy.

Módna návrhárka Rebecca Justh sa ako jediná Slovenka predstavila na Fashion Weeku v New Yorku!

Rebecca vytvorila pompézne kreácie z originálneho francúzskeho brokátu a absolútnou novinkou je kolekcia sklenených kabeliek, ktoré sú dizajnované zlatom a platinou! „Je to môj nápad, ktorý som sa rozhodla prezentovať práve na Fashion Weeku v New Yorku. Inšpirovala som sa bohatosťou a kvalitou francúzskeho brokátu. Jednotlivé modely som doplnila zlatým a strieborným hodvábnym lurexom. Som presvedčená, že aj dnes môžu slečny a dámy vstúpiť do sveta francúzskej noblesy, vkusu a originality. Snažila som sa vytvoriť dizajn šiat tak, aby jeho nositeľka v spoločnosti vynikla, bola krásna a ženská …“ prezradila na margo svojej novej kolekcie samotná návrhárka.

Rebeccu Justh pozvali na Newyorský týždeň módy po minuloročnej megaúspešnej prezentácii Zlatej kolekcie, ktorá obsahovala famózne sklenené korzety. Jej aktuálnu módnu show si v New Yorku prišli pozrieť i moderátorka Jarmila Lajčáková Hargašová a konzulka SR v USA – Ladislava Begeç.

„Kolekcia sa mi veľmi páčila. Kvalitné materiály, zaujímavé strihy a krásne priestory. Keď si vie človek predstaviť na sebe modely, tak vtedy je prehliadka úspešná. A ja som si vedela na sebe predstaviť každý jeden model,“ chválila Rebeccu konzulka Ladislava Begeç.

Tvorbu extravagantnej Slovenky obdivovali aj Tony Vaughn, ambasádor svetoznámej klenotníckej firmy Tiffany & Co. a Franklin Myrtle, castingový riaditeľ Fashion Weeku. S modelmi zožala Rebecca Justh úspech a mnohé pozitívne reakcie.

Rebecca počas Fashion Weeku oslávila svoje 62. narodeniny a „Happy Birthday“ jej zaspievali syn Marek, spolupracovníci a modelky.

Rebecca je nielen módnou návrhárkou, ale aj scenáristkou, moderátorkou a spisovateľkou a na svojom konte má už štyri publikácie. Na jar vydala knihu o zdravom životnom štýle „Mám 60 rokov, no a?“, ktorá bude mať túto jeseň ďalšie pokračovanie.

Pridaj komentár