Módna návrhárka Samantha Darryanto tvorí pod svojou vlastnou rovnomennou značkou. Mladá tvorkyňa je absolventkou strojného inžinierstva na MIT a okrem módy pracuje aj ako obchodníčka s derivátmi v New Yorku.

Samantha pri tvorbe svojich modelov čerpá z indonézskeho dedičstva, ako napríklad použitie na mieru navrhnutej čiernobielej vzorovanej batikovanej látky na vytvorenie rób a topov v druhej polovici kolekcie. Táto kolekcia vznikala dva roky a bola odklonom od jej typického ženského a uhladeného štýlu.

Darryanto si zachováva túto jemnosť originálnym výberom látok a siluet, ktoré spája s technickými prvkami a streetwearovým štýlom.

Za zmienku stojí v poradí štvrtý model reprezentovaný asymetrickým sivým blejzrom s dvoma čiernymi prackami, ako pocta módnemu návrhárovi Thomovi Brownovi.

Návrhárka sa taktiež nevyhýba nekonvenčným materiálom, ako napríklad v prípade prvých dvoch modelov, pri ktorých použila modrý prešívaný plášť.

Vychutnajte si spolu s nami zábery z najnovšej kolekcie módnej návrhárky Samanthy Darryanto, ktorú predstavila na prehliadkovom móle Vancouver Fashion Weeku.

Pridaj komentár