Aj napriek tomu, že jej kariéra je ešte len na začiatku, verejnosť ju už začína vnímať ako umelkyňu, ktorá tvorí srdcom a pri návrhu každého modelu sa riadi svojimi pocitmi.

Už od svojich troch rokov snívala o ceste módnej návrhárky, ktorú potvrdila svojou účasťou v projekte Nové tváre módnej scény.

Lucia sa pri svoje tvorbe inšpiruje históriou a jej prepájaním s moderným štýlom, čo potvrdila aj vo svojej najnovšej kolekcii, ktorú predstavila na prestížnom módnom podujatí Bratislavské módne dni.

Pompézna módna prehliadka bola inšpirovaná farbami, sviežosťou, ľahkosťou a Talianskom, pretože práve tam prišiel impulz k tvorbe mladej návrhárky.

Nakoľko je módna prehliadka pre Luciu zároveň aj show, zaradila na prehliadkové mólo aj talianskych psíkov – chrtov, ktorí užasne dotvorili celok a boli „čerešničkou na torte“.

Predstavená kolekcia sa vyznačuje pestrosťou a farebnosťou, ktorá je pri tvorbe talentovanej Lucie Bugárovej základom. Jednotlivé modely sú určené pre ženy s charizmou, nositeľné do práce či počas všedného dňa. Aj keď je jej tvorba zameraná prevažne na dámsku módu, veľkou výzvou je pre ňu tvorba pánskej módy a predovšetkým rôznorodé „premeny“ v ich stylingu a vizáži.

Vychutnajte si spolu s nami zábery z najnovšej kolekcie jar/leto 2021 v podaní slovenskej návrhárky Lucie Bugárovej tak, ako bola predstavená na prehliadkovom móle Bratislavských módnych dní.

FOTO: Ramon Leško

Pridaj komentár