Kylie Michelle je čerstvá absolventka Parsons School of Design v New Yorku. Na Vancouver Fashion Weeku predviedla svoju seniorskú kolekciu, inšpirovanú piatimi ľudskými zmyslami.

Dizajnérka Kylie Michelle používa vo svojej tvorbe pestré farby na stimuláciu zraku a textúrované látky, aby prilákali divákov natoľko, aby si oblečenie ohmatali.

Jej najnovšia kolekcia obsahuje hneď niekoľko originálnych, možno až revolučných prvkov. Za zmienku určite stojí červený kabát, pri ktorom Kylie využila techniku papierovej rafie (tretí model v poradí).

Originálny je tiež viacfarebný 3-dimenzionálny prvok na šatách, ktoré módnu prehliadku uzavreli – tento prvok bol v skutočnosti vytvorený z prestrihnutých elastických pásov. Súčasťou šiesteho modelu je skrátená pastelovo zelená vesta s levanduľou vo vnútri, ktorá zahŕňa prvok „vône“.

Mušle ako symbol „zvuku a sluchu“, sú prišité na rukávoch piateho modelu – sú výnimočné aj v tom, že cinkajú pri každom kroku. Táto vynaliezavá kolekcia s experimentálnymi štýlmi je určená pre zábavného nositeľa, ktorý sa nebojí hrdo predviesť aj nápaditejšie modely.

Pridaj komentár