Módna dizajnérka Gabriela Giotto opäť nesklamala! Toto je najnovšia kolekcia jeseň/zima 2016 + ROZHOVOR


Notice: Undefined property: stdClass::$share in /home/html/multi_152266/mmagazin.sk/wp-content/themes/Newspaper-child/functions.php on line 59

Notice: Trying to get property of non-object in /home/html/multi_152266/mmagazin.sk/wp-content/themes/Newspaper-child/functions.php on line 59

S ďalším ročným obdobím prichádza aj ďalšia kolekcia slovenskej módnej dizajérky Gabriely Giotto. Ak ste čakali, že s ročnými obdobiami sa zmenili aj povestné farby tejto výnimočnej Slovenky, ste na omyle! Pestré farby, prepracované strihy, či symbolické vzory sú len vybranými prvkami jej najnovšej kolekcie jeseň/zima 2016. Ak sa chcete dozvedieť, prečo Gabriela predviedla túto kolekciu prvýkrát v Trnave, ale aj čo nové chystá pre svojich fanúšikov, určite nevynechajte exkluzívny rozhovor so slovenskou módnou dizajnérkou – Gabrielou Giotto.

Módna dizajnérka Gabriela Giotto opäť nesklamala! Toto je najnovšia kolekcia jeseň/zima 2016

modna_dizajnerka_gabriela_giotto_nova_kolekcia_mmagazinGabi, len nedávno uzrela svetlo sveta tvoja najnovšia kolekcia. Ako by si ju jedným heslom pomenovala?

Woman To Love = Žena je určená na milovanie.

V akých priestoroch si túto kolekciu predstavila? Prečo si si vybrala práve tieto priestory?

Bolo to veľmi symbolické, pretože som prvýkrát realizovala svoju módnu prehliadku vo svojom rodnom meste, v Trnave. Mala som na to veľmi vzácny dôvod: bol to narodeninový darček k 70. narodeninám mojej milovanej maminky. Táto krásna udalosť sa konala v Zrkadlovej sále Trnavského divadla Jána Palárika.

modna_dizajnerka_gabriela_giotto_nova_kolekcia_mmagazin1

Na aké obdobie, udalosti a pre akú cieľovú skupinu je táto kolekcia určená?

Táto kolekcia je určená pre jesenné/zimné obdobie a všetky vekové kategórie žien, ktoré sa neboja odlíšiť, zvýrazniť svoju osobnosť a doslova zažiariť na ulici.

Tvoje modely opäť očarili krásnymi farbami a vzormi. Čo ťa inšpirovalo pri tvorbe týchto krásnych módnych kúskov?

Inšpiráciou mi bola nepochybne príroda, najmä krása početných farebných odtieňov jesenného lístia, ale samozrejme dominantnou zostáva reflexia života skrze moju pestrofarebnú dušu.

modna_dizajnerka_gabriela_giotto_nova_kolekcia_mmagazin2

Z čoho všetkého tvoja nová kolekcia pozostáva?

Nájdete v nej trištvrťové kabátiky, dlhé kabáty, pončá, zateplené šaty, legíny, zimné šáliky.

Na ktorý kúsok z tejto kolekcie si najviac hrdá a prečo?

Asi najviac sa mi páčili pestrofarebné pončá v piatich dizajn prevedeniach, čiže každý si tam mohol vybrať svoju obľúbenú kombináciu (čierno-farebné, bielo-modré, hnedo-oranžové, bielo-farebné, či dúhovo farebné).

modna_dizajnerka_gabriela_giotto_nova_kolekcia_mmagazin3

Krásne je prepojenie dámskych šiat s pánskym doplnkom. Plánuješ aj do budúcna vytvárať prvky pánskej módy?

Páči sa mi, keď je pár zladený nielen vnútorne, ale aj oblečením (teda aspoň v prípade výnimočných spoločenských udalostí: plesy, divadelné premiéry, vianočné večierky, atď.) Áno, určite, pretože najmä originálne dizajn motýliky, dekoratívne vreckovky, štóly či zimné šáliky sú u pánov veľmi obľúbené, keďže výber oblečenia pre nich nie je až taký široký.

Ktorý módny doplnok je pre teba nevyhnutnosťou pre jesenné a zimné modely?

Milujem rôzne typy veľkých šálov, ktoré sa dajú rôzne kreatívne nastylovať a príjemne hrejú.

modna_dizajnerka_gabriela_giotto_nova_kolekcia_mmagazin4

Ako vnímaš jeseň? V akom poradí je toto ročné obdobie pre teba najobľúbenejšie?

Po mojom milovanom lete je jeseň určite hneď druhá v poradí obľúbenosti, nielen preto, že som sa narodila v septembri, ale najmä pre už spomínanú farebnú krásu jesenných listov.

Na čo nové sa môžu tvoji fanúšikovia v budúcnosti tešiť?

Pripravujem nový koncept módnej prehliadky, na ktorej plánujem pokrstiť aj svoj nový parfém s mojím špeciálnym dizajn flakónikom. Je toho oveľa viac, ale viac nechcem prezrádzať.

modna_dizajnerka_gabriela_giotto_nova_kolekcia_mmagazin5

Za rozhovor ďakujeme úspešnej slovenskej módnej dizajnérke – Gabriele Giotto

Pridaj komentár