Model of Tomorrow: Staň sa supermodelkou aj Ty a zabojuj o zaujímavé ceny! + VIDEO

127

Model of Tomorrow je súťaž organizovaná modelingovou agentúrou Sapphire-Models, ktorá dáva mladým dievčatám šancu stať sa modelkou a odštartovať tak ich kariéru v modelingu. Už 5. marca začínajú castingy, ktoré budú prebiehať postupne v 5 slovenských mestách a to v Banskej Bystrici (5.3.), Košiciach (6.3.), Nitre (11.3.), Žiline (12.3.) a v Bratislave (13.3.) vždy o 15:00! Z castingov postúpi 10 semifinalistiek, ktoré budú ohlásené až po skončení všetkých castingov.

Model of Tomorrow: Staň sa supermodelkou aj Ty a zabojuj o zaujímavé ceny!

model_of_ tomorrow_mmagazin

Súťaž Model of Tomorrow je odrazovým mostíkom do sveta modelingu

Všetky semifinalistky podstúpia modelingový tréning a fotenie s profesionálnym fotografom. Naviac získajú exkluzívnu zmluvu s agentúrou Sapphire-Models a s nasadením svojej osobnosti, dôvtipu a krásy zabojujú o atraktívne ceny. O troch víťazkách rozhodne odborná porota v deň konania veľkého finále, kde sa na móle v ateliéri Babylon predvedú finalistky v outfitoch slovenských návrhárov a medzinárodných značiek ako JennyJeshko, Terézia Feňovčíková a Rianacollection.

model_of_ tomorrow_mmagazin1

Prvé miesto:

Víťazka Model of Tomorrow sa stane tvárou slovenskej módnej návrhárky JennyJeshko pre jej kolekciu Leto 2016, ktorú nafotí v Španielskom Madride.

Druhé miesto:

Fotenie v Barcelone s doplnkami kolekcie šperkov Riana.

Tretie miesto:

Fotenie vo Viedni pre novú trendy značku elektroniky.

model_of_ tomorrow_mmagazin2

Vítane sú všetky dievčatá vo veku od 14 – 22 rokov a minimálnou výškou 170cm. Je dobré si so sebou vziať topánky na opätku. Pre viac informácií neváhajte napísať na info@sapphire-models.com. Tešíme sa na Teba v jednom z 5 miest!

Radi by sme sa poďakovali všetkým našim partnerom, ktorí sa rozhodli na tomto projekte zúčastniť:

model_of_ tomorrow_mmagazin2a

Účast v Model of Tomorrow Ti môže zmeniť život!

Zaži nezabudnutelné zážitky, spoznaj skvelý tím Sapphire-Models a staň sa budúcou supermodelkou!

model_of_ tomorrow_mmagazin2b

[sapphire-models.com]

Pridaj komentár