Michal Siklienka, ktorého nielen na Slovensku, ale i v zahraničí poznajú predovšetkým pod menom Siky Spirit, je profesionálnym koučom a mentor. Ako transformačný spirituálny učiteľ, investor, sprievodca na ceste k absolútnej harmónii, šťastnému a bohatému životu už pomohol a poradil stovkám ľudí a jeho ciele sú stále len na začiatku. Z mnohých aktivít, ktorým sa každodenne venuje, vyčnievajú jeho Spirit Campy, ktoré organizuje nielen na Slovensku, ale i na indonézskom ostrove Bali. Aktuálne sa Siky môže pochváliť ďalšou veľmi zaujímavou životnou skúsenosťou, a to účasťou v britskej biznis reality show s názvom „Last Man Standing“, do ktorej bol vybraný ako jeden z 10 súťažiacich z celého sveta! Z diania tejto reality show nám Siky v krátkom rozhovore poskytol niekoľko veľmi pútavých informácií.

Mnohým Slovákom pomáha nájsť zmysel života, teraz súťaží v britskej biznis reality show!!! Spoznajte ho naživo a okúste jeho neopakovateľný Spirit Camp na vlastnej koži!

Siky, akými ľuďmi ste v rámci reality show Last Man Standing obklopení?

Máme okolo sebakoučov a mentorov, špecialistov na predaj a online marketing. Tí nás učia rôzne stratégie, aby mohli svoje produkty predávať online čo najefektívnejšie.

V čom spočíva celá súťaž, na ktorej je reality show Last Man Standing založená?

Súťaž spočíva v tom, že víťazom sa stáva ten, kto za určitý čas zarobí najviac peňazí. Postupne zo súťaže vypadávajú tí, ktorí zarobia najmenej.

Môžeš nám vlastne hovoriť, čo sa deje v rámci reality show?

Nemôžem, toto je všetko, čo som vám mohol povedať (smiech). Ostatné sa dozviete v pravý čas, keď si reality show budete môcť aj pozrieť.

Skvelou správou je, že už v septembri od 7. do 9. a od 21. do 23. prebehnú na Slovensku v krásnom prostredí Vysokých Tatier ďalšie trojdňové Spirit Campy, na ktorých sa Siky so všetkými prihlásenými určite podelí aj o skúsenosti z tejto reality show. Všetkým zároveň garantuje, že po absolvovaní týchto troch dní, nebude ich život už taký, ako predtým. Čo všetko je pre obmedzený počet prihlásených na Spirit Campe pripravené? Pripomíname, že termín sa už blíži!!!

Ako je možné, že stále hľadáte cesty, ktorými sa chcete dostať do vytúženého cieľa a ten stále neprichádza? Stále k vám prichádzajú do života tie isté situácie a neviete ich zmeniť? Pocit vyhorenia, strach, vnútorné nenaplnenie, neustále hľadanie svojho poslania. Toto všetko sprevádza veľké množstvo ľudí po celom svete. „Viem sa absolútne vžiť do Vašej situácie. Sám som si to všetko prežil. Nie je to ľahké, ale existuje riešenie,“ informuje Siky Spirit. Ak sa aj vy snažíte dostať do vytúženého cieľa a neviete nájsť tú správnu cestu, prihláste na jediný trojdňový Spirit Camp, spojený s víziou a transformáciou v Slovenskej a Českej republike tu.

„Dlhé roky som sa zamýšľal nad tým, v čom tkvie celéto tajomstvo. Hľadal som odpovede na tých najrozmanitejších miestach sveta. V čom ale skutočne spočíva to tajomstvo? Čo robia tí najúspešnejší a šťastní ľudia inak? Prečítal som cez 100 motivačných kníh. Navštívil som desiatky kurzov a seminárov, ale stále mi tam niečo chýbalo. Motivácia vždy po nejakom čase vypršala a bol som znova na začiatku. Vedel som, že musí existovať niečo viac, a tak som neprestával hľadať. Otvoril som sa novému poznaniu a v tom to prišlo. Ako sa hovorí, keď je žiak pripravený, učiteľ prichádza. A tak sa aj stalo. A hneď niekoľkonásobne.“

Dnes už SikySpirit pracuje s tými najlepšími učiteľmi sveta, z ktorých spomeňme napr. také mená ako Marie Diamond, Brian Tracy, Eric Ho, Ratu Bagus Ida Sidara, Bedřich Nikl, Radek Šefčík a ďalší. Viete čo majú títo učitelia spoločné?

Akoby poznali niečo, čo je vyššie ako MY. Akoby poznali energiu, ktorá tvorí všetko. Skutočne všetko vo vašom živote. Oni už objavili ako to všetko funguje. Našli svoje poslanie a stali sa jednotkami vo svojich oboroch. „Skúsenosťami, učeniami a životnými zvratmi som vytvoril unikátny systém, vďaka ktorému dokážem pracovať s klientom z akéhokoľvek oboru, prostredia, či mentálneho nastavenia. Vďaka systému BACK to ZERO, ktorý som vytvoril, zažiješ transformáciu za 3 intenzívne dni! 3 dni, ktoré zmenia váš život.“

Pýtate sa, či je to možné?

„Ľudia, ktorý prešli Spirit Campom takisto neverili, že je to možné, až pokiaľ to nezažili. Obrovská cesta, ktorú prešli je mojou odmenou. Som na nich hrdý.“ Už ste aj vy len krok od toho, aby ste zažiarili. Aby ste vydolovali ten skrytý potenciál, ktorý vo vás je. Máte na to, aby ste sa stali skutočným unikátom, pretože máte v sebe silu, s ktorou dokážete čokoľvek. Rád vám s tým pomôžem. Zničíme staré vzorce, pomôžem vám zlepšiť vzťah s blízkymi, zničíme negativitu vo vašom živote, ukážem vám ako kedykoľvek dostanete zo seba maximum, zabudnete na strach, pretože ste sa stali silným a neopakovateľným jedincom. Ste unikát!

Ste pripravení žiť svoj vysnívaný život?

Ako by ste chceli aby vyzeral? Poďme si ho vytvoriť a nenechajte, aby ho za vás vytvárali iní. Narodili ste sa preto, aby ste zanechali po sebe odkaz. Aby ste neodišli ako človek, ktorý premrhal svoj čas, svoju šancu, svoj život.Tak sa postavte a zakričte. Chcem zmeniť svoj život! Opúšťam staré a som pripravený len na to najlepšie a najkrajšie. Nevzdávam sa. Opúšťam komfortnú zónu a idem si za svojimi snami!

Chceli by ste sa zobudiť v vašom vysnívanom dome? Chceli by ste mať svoju vysnívanú prácu? Biznis? Chcete byť skutočne šťastní? Predstavte si, že sa v jedno krásne ráno prebudíte a vašu tvár zohrieva slnko. Uvedomujete si, že vás nič nezväzuje. Ste úplne slobodný a vaša energia je nekonečná. Vychutnávate si každý moment svojho života, pretože žijete svoj vysnívaný život. Vaša tvorivá energia stále rastie, vaše nápady sú nekonečné. Robíte iba to, čo chcete. A to len preto, lebo ste prišli na to, kým skutočne ste. Našli ste svoje PREČO! „Gratulujem!“

Intenzívny Spirit Camp je určený pre max. 12 ľudí, ktorých technikami zjednotenia tela, mysle a ducha prevedie sám Siky Spirit. Čím všetkým Vás na tomto špeciálnom campe Siky Spirit ešte prevedie?

„Zistíte, aké ranné nastavenia robia váš deň taký aký by ste chceli, prevediem vás meditačnou regresiou, pri ktorej začnete vnímať svoje skutočné poslanie, naučím vás, ako si správne definovať cieľ tak, aby sa stal skutočnosťou, naučím vás správne meditovať a vizualizovať, zažijete emócie, o ktorých ste ani len nesnívali, naučím vás rozpoznávať strach, ktorý vám bráni vo vízii, rovnako ako sa ho zbaviť a premeniť ho na svoju silu, ukážem vám techniku ako si udržať fokus a navždy, aby ste zabudli, čo je to prokrastinácia, budete ako jedni z prvých na svete súčasťou svetovej platformy, ktorá je veľkou odpoveďou druhej časti “The secret”, filmu ktorý videlo na svete cez viac než 100 miliónov ľudí,pochopíte jeden z najsilnejších nástrojov na svete a to je vďačnosť a pokora a naučím vás, ako s ňou pracovať, naučím vás, ako prepojiť telo, myseľ a ducha tak, aby všetko v harmónii pracovalo pre vás, na vlastnej koži zažijete, čo z vášho života spraví joga a vedomé dýchanie, naučím Vás myšlienkami pohnúť hmotou, skutočným fyzickým predmetom bez toho, aby ste sa ho dotkli a nakoniec mám pre vás ešte jeden darček!“, dodáva Siky Spirit.

Pre koho je Spirit Camp určený? Pre vás, ktorí:

 • chcete nájsť svoje skutočné poslanie
 • chcete žiť šťastný život v hojnosti
 • sa neviete v živote pohnúť
 • sa trápite akýmkoľvek strachom
 • chcete byť prospešný pre spoločnosť
 • chcete skutočne hlbšie spoznať samého seba
 • na sebe naozaj záleží
 • chcete poznať odpoveď
 • už nechcete čakať, čo život prinesie sám od seba
 • si chcete vytvoriť realitu po akej túžite
 • si chcete splniť sny
 • chcete nájsť svoje PREČO?

Aký je Sikyho profesionálny profil?

 • Mám 9 rokov skúseností v celonárodnom podnikaní
 • Učil som sa od svetových mentorov, koučov a duchovných učiteľov
 • 2x som zažil dotyk so smrťou, momenty, ktoré zmenili môj život
 • Mám 11 ročnú prax s meditáciami pre začiatočníkov, až po hlboké transformačné meditácie
 • 6 ročné skúsenosti s meditačnou regresiou
 • Absolvoval som významné očistné procesy tela, mysle a duše s najvyššími duchovnými na Bali
 • Pracujem s koučmi a mentormi z celého sveta
 • Investujem do nadnárodných projektov
 • Mám skúsenosti s vytváraním energeticky silných miest a čistením priestorov od negatívnych zón
 • Som tvorca projektu Satori
 • Vybudoval som celonárodne známu značku SikyGardens
 • 2 a pol roka som spolupracoval s televíziou Markíza
 • Mám 6 ročné skúsenosti s prednáškami a spublicspeaking
 • Desiatky odkoučovaných a odmentorovaných ľudí
 • Tvorca unikátnej techniky Back to Zero
 • Partner celosvetovej platformy GetMeUp, ako unikátneho nástroja vo vzdelávaní v osobnom rozvoji
 • V roku 2018 som bol vymenovaný za medzinárodného transformačného spirituálneho učiteľa na Bali najvyššími duchovnými ako prvý zo sveta
 • Biznis partner Erica Ho, svetoznámeho mentora, investora a Shark tank v projekte Super Power LIVE cez 21 krajín po celom svete

Všetky ďalšie informácie nájdete dostupné online na sikyspirit.com

Pridaj komentár