Nový školský rok je tu a s ním Mixit, pripravený vám pomôcť! Tentoraz sa zameriavajú na uľahčenie výberu desiaty pre školákov. Obľúbené pochutiny od Mixitu teraz ponúkajú v balíčkoch po jednej porcii, takže školáci môžu mať svoje desiaty pestré a zaujímavé po celý rok. Je na výber až päťdesiat rôznych dobrotiek, ideálnych na raňajky či desiatu.

Mixit prináša širokú škálu vhodných kandidátov na desiatu pre malých i veľkých školákov. Vďaka možnosti zakúpiť si obľúbené pochutiny jednotlivo, je príprava desiaty jednoduchšia ako kedykoľvek predtým. Ak si školák vyberie maškrtu vo forme Crème boule, chrumkavého sáčku alebo kompaktnej Mixitky, rodičia môžu byť v pohode – táto desiatu sa rozhodne nestratí!

Crème boule od Mixit!

Lahodné Crème boule[1]  sú krémové guličky, ktoré ukrývajú pod vrstvou datlí zamatovo orechový krém, a to všetko bez palmového oleja a chemických prísad. Sú skvelým zdrojom energie a chutné alternatívy k sladkostiam. Všetky tri lákavé chute (vrátane najnovšej strawberry caramel[2] ) môžete teraz kúpiť jednotlivo, čo je praktické do akejkoľvek tašky.

Cena od 0,89 € / ks

Ak hľadáte chrumkavú desiatu, ktorá neztratí svoju chutnosť ani v aktovke, odporúčame siahnuť po obľúbenom Vrecúšku do vačku[3] . Sáčik plný zdravých a výživných zmesí dodá školákom energiu a vitamíny po celý deň. V ponuke sú sáčky s rôznymi kombináciami orechov, lyofilizovaného ovocia, müsli, kaše … Takže rozmanitosť desiat sa určite dostaví!

Cena od 1,49 € / ks

Pre potrebné palivo na koncentráciu a učenie doprajte deťom Mixitky[4] . Tieto super tyčinky sú bez lepku, bez laktózy a bez pridaného cukru, ale to im vôbec neuberie na chuti. Môžete vyberať dokonca z 20 druhov, vrátane nevšedných kombinácií ako datle + figy, kešu + citrón alebo naopak klasiky ako jablko + škorica. A kto sa rád delí, môže siahnuť po tubuse 30 MiniMixitiek[5]  v šiestich obľúbených príchutiach.

Cena od 0,93 € / ks v balení po 9 ks

A pre tých, ktorí majú v úmysle odštartovať nový školský rok veľkolepo, Mixitáci vzali všetky spomínané pochutiny, pridali nejaké bonusy navyše a zabalili ich do párty tubusu. Konkrétne v ňom školáci nájdu lahodnú Crème bouli – Strawberry caramel, Chrumkavú jahodu do tašky, želé cukríky Mixies s 99 % ovocnej zložky a tri rôzne zdravé Mixitky. Je to tá ultimátna kombinácia zdravého občerstvenia a kvalitnej výživy, kvôli ktorej by sa do školy vrátil hocikto. Školáci sa môžu o pochutiny podeliť so spolužiakmi alebo si ich dopriať počas celého týždňa.

Tubus pochutín pre školákov[6] , 8,29 €

Namixujte deťom recept na skvelý školský rok s Mixit desiatami, ktoré sú vhodné nielen pre školákov!

Pridaj komentár