Tri zlaté mixy deda Mixita, Tri oriešky od Mixit, Perníková Mixitka … Tieto a mnohé ďalšie rozprávky môžete tento rok zažiť s deťmi cez Vianoce, ak budete mať doma výnimočný rekvizitár – obrovský adventný kalendár od Mixitu. Tento rok sa však môžu tešiť na ňom všetky deti.

Každý rok Mixit premýšľa, ako spraviť svoj obľúbený adventný kalendár ešte atraktívnejším. Boli obdobia, kedy deti našli v každom okienku iba jednu dobrotu, no to už je minulosť. Tento rok bude zábava s kalendárom trvať až do posledného okienka! Mixit adventný kalendár totiž slúži aj ako divadelná scéna s 28 rekvizitami s rozprávkovou témou.

Pomocou nožničiek a špajdlí si môžete vytvoriť bábky a zahrať si obľúbené príbehy na rozprávkovej scéne. Okrem klasických princov a princezien môžu vystupovať aj originálne figúrky ako snehuliak či veverička. Uvidíte, ako obohatia príbeh!

Avšak predtým je potrebné prejsť 26 (áno, dobre ste čítali) okienkami kalendára, aby ste mohli začať divadelné predstavenie. V každom okienku nájdete plné porcie lyofilizovaného ovocia, slaných i sladkých orieškov, ovocia v čokoláde, müsli tyčinky Mixitky a dokonca novinky ako Crème boule alebo Mixies. Mixit opäť zvolil to najlepšie zo svojho sortimentu, pridal novinky, zabalil to do jednorazových obalov a nakoniec toho bolo toľko, že by sa to jednoducho nevošlo do 24 okienok. A tak si deti na Mikuláša a na Štedrý deň otvoria hneď dve!

Velký adventný kalendár Mixit na rok 2023 stojí 58,39 €. Tento rok si môžete opäť vybrať z dvoch verzií kalendára – okrem klasického je k dispozícii aj bezlepkový, ktorý je navyše aj vegánsky. Deti v ňom nájdu viac druhov lyofilizovaného ovocia, no vďaka tomu, že Mixit bez lepku vyrába mnoho lahôdok, neprídu ani o müsli tyčinky Mixitky, čokoládu a Mixitellu!

Vďaka Mixitu sa deti tento rok po prvýkrát v histórii môžu tešiť na otváranie kalendára až po Vianociach, keďže v ňom nájdu množstvo výnimočných prekvapení. A až potom začne naozajstné divadlo!“

Pridaj komentár