Miss Slovensko je poriadne sexi! Takto si Lujza Straková prevzala svoje auto

577
Miss Slovensko je poriadne sexi! Takto si Lujza Straková prevzala svoje auto 1

Krásna Lujza Straková z Banskej Bystrice si bola vyzdvihnúť svoj automobil Hyundai i20. Víťazka 20.ročníka prestížnej súťaže krásy Miss Slovensko potvrdila svojim outfitom, že štýl rozhodne má. Aj počas preberania automobilu Hyundai i20, potvrdila, že porota vybrala správne. Jej dlhé nohy dokonale vynikli v krátkych bielych šatočkách a v lodičkách nežnej ružovej farby. Úradujúca Miss Slovensko okrem spomínaného automobilu získala postup na Miss World 2015, honorovanú zmluvu od produkčného domu Forza a ďalšie ceny.

Miss Slovensko je poriadne sexi! Takto si prevzala Lujza Straková svoje auto

lujza_strakova_auto_mmagazin1

Lujza Straková si nevie vynachváliť jazdu na svojom prvom vlastnom aute Hyundai I20 novej generácie. V tomto prípade ide o naozaj exkluzívne spojenie, keďže model je aktuálnym bestsellerom na slovenskom trhu. Za február a marec sa stal najpredávanejším 5-dverovým hatchbackom. Z krásnej a usmievavej  Miss Slovensko 2015 sa vykľula aj skúsená a zodpovedná motoristka, a to napriek tomu, že ide o jej prvé auto. Kľúčiky od jej nového miláčika jej odovzdal generálny riaditeľ Hyundai Motor Slovensko Martin Saitz.

lujza_strakova_auto_mmagazin2

,,Je to moje prvé auto v živote a veľmi sa teším, že je to práve Hyundai i20. Jazdím celkom časte a dobre a musím o sebe prezradiť, že som zodpovedná a dodržujem predpisy. Toto krásne autíčko si premiérovo vyskúšam na ceste domov do Banskej Bystrice. Už po prvých hodinách čo ho mám však viem, že si budeme na cestách veľmi dobre rozumieť,“ povedala s úsmevom na tvári Lujza Straková.

lujza_strakova_auto_mmagazin3 lujza_strakova_auto_mmagazin4 lujza_strakova_auto_mmagazin5[forza.sk]

Pridaj komentár