Diana Samolejová sa už od svojich 16 rokov venuje príprave raw dezertov. Po skončení strednej školy sa rozhodla ísť za svojim snom a založila si firmu Nueva Via Cakes. Miluje svoju prácu plnú kreativity, ktorú vkladá do každého jedného raw koláčika. „Mojím cieľom je, aby každý po ochutnaní mojich koláčikov objavil vždy dokonalý chuťový zážitok,“ povedala Diana Samolejová o svojej práci, ktorá je pre ňu zároveň aj záľubou.

Milujete sladkosti a nechcete pribrať? Nueva Via Cakes sú potom pre vás tou správnou voľbou!!!

Všetky dezerty, ktoré sú v Nueva Via Cakes pripravované, sú bez múky, rafinovaného cukru, laktózy a umelých farbív. Vďaka tomu sú vhodné pre celiatikov, diabetikov, ľudí s intoleranciami, vegánov, ale aj pre tých, čo iba radi objavujú nové chute. Ich veľkou výhodou je, že sa z nich nepriberá, pretože miesto prázdnych kalórii obsahujú viac zdravých tukov. Sú tak ideálnou náhradou bežných sladkostí.

Môžete si vychutnať klasické príchute, ale zo zdravších surovín,ako napríklad karamel z datlí, čokoládu z avokáda alebo zdravé Bounty. Hravosť možno pozorovať nielen čo sa chutí týka, ale aj v originálnej forme jednotlivých dezertov.

Cupcakes, donuty, ale aj poschodové torty – zamaškrtiť si môžete skutočne na všeličom! „Máme aj prvú raw bonboniéru na Slovensku. Na našej prevádzke pripravujeme tiež rôzne smoothies, zdravé zmrzliny z banánov, či kávu s kokosovým olejom,“ dodáva Diana Samolejová.

Dokonalé raňajky či desiata?

Nutrične dokonalý štart nielen do pracovného nasadenia, môžete skúsiť práve s Nueva Via Cakes. Všetky cupcaky, torty a bonbóny sútotiž pripravované z exkluzívnych surovín, ktoré sú vždy v BIO a RAW kvalite asú plné vitamínov a minerálov. Aj malý kúsok uspokojí vašu chuť na sladké a dodá vám namiesto prázdnych kalórii zdravú a kvalitnú energiu do vášho dňa.

Chcete ohúriť hostí alebo prekvapiť najbližších?

Výrobky Nueva Via Cakes sú svojím zložením a prípravou vhodné na energiou nabité narodeninové oslavy, firemné akcie či catering. Profesionálny tím vám pri výbere ochotne poradí alebo pripraví tortu podľa vašich predstáv – každý má totiž možnosť prejaviť svoju tvorivosť a preto sa nebojte s radosťou povedať všetky vaše nápady.

Objavte príbeh každého koláčika a vychutnajte si ho tak intenzívne, ako sa len dá, či už priamo na Račianskej 1/C v Bratislave, alebo vám objednávku v rámci Bratislavy doručia až k vám domov.

Pridaj komentár