Omeleta je obľúbenou pochúťkou väčšiny z nás. Mnohých z nás však odrádza ich vysoká kalorická hodnota. Tento problém sa rozhodla vyriešiť obľúbená spoločnosť KetoMix, ktorá vo svojom portfóliu ponúka dve nové príchute omeliet – pažítkovo-cibuľovú a omeletu s príchuťou syra a slaniny.

Obe majú maximálne znížený obsah sacharidov a obsahujú iba 95 kcal. Sú preto vhodné nielen pre všetkých, ktorí sa vydali na cestu ketónovej diéty, ale aj pre vyznávačov zdravej a rýchlej kuchyne.

Jedlo, ktorého príprava zaberie maximálne päť minút, obsahuje pre ľudský organizmus všetky potrebné živiny, vrátane bielkovín, minerálnych látok, vitamínov a vlákniny. Omelety od KetoMix sú navyše úplne bez lepku a vychutnávať si ich môžu aj celiatici.

A ako si je najlepšie túto pochúťku vychutnať? KetoMix omeletu s príchuťou slaniny a syra si odporúčame pripraviť ako klasickú omeletu s rôznou zeleninou alebo aj na spôsob miešaných vajíčok, čím aj počas diéty vyhoviete svojím chuťovým pohárikom. Proteínové omelety sa hodia na raňajky, desiatu, obed či ako rýchla večera.

Zmesou na omelety možno zahustiť aj omáčky či polievky. V redukčnom jedálničku si tak možno pochutiť aj na kôprovej či hubovej omáčke, alebo napríklad aj na guláši.

Česká diéta KetoMix vychádza z princípov ketónovej, proteínovej a nízkosacharidovej diéty. Počas tejto diéty sa kontrolovane obmedzí príjem sacharidov, čím sa telo dostane do takzvanej ketózy a ako zdroj energie začne využívať vlastné tukové zásoby. KetoMix v súčasnej dobe ponúka desiatky produktov a jedál a kompletné diétne programy.

Pridaj komentár