Dámy z obľúbeného televízneho magazínu RTVS Dámsky klub si pre svoje diváčky a fanúšičky pripravili veľké prekvapenie. Spolu so slovenskou fashion ilustrátorkou Danyelou Art uviedli do života štýlovú kolekciu.

„Na našom spoločnom projekte pre Dámsky klub sa mi pracovalo perfektne, nakoľko mám tento program veľmi rada. Prekreslenie moderátoriek a návrh dizajnu bol pre mňa veľkou výzvou, no samotná tvorba ma veľmi bavila a tešila som sa na výsledok,“ prezradila o spolupráci ilustrátorka a fashion dizajnérka Daniela Pavlíková.

„Veľmi sa nám to páči, máme tu z každého rožku trošku. Každá tam máme aj malé artefakty, milé maličkosti, ktoré sa spájajú s našimi životmi,“ neskrývala nadšenie moderátorka Karin Majtánová.

„Vybrali sme produkty, ktoré vďaka svojej praktickosti, trendu, štýlu a jedinečnosti potešia v domácnosti, šatníku či kabelke každú modernú ženu a nielen vernú diváčku Dámskeho klubu. Ikonické moderátorky v ilustrovanej podobe nájdu fanúšikovia na hrnčekoch, kozmetických taštičkách, taburetkách, nákupných taškách, tričkách, šatách i mikinách, pričom textilný materiál vyberáme s ohľadom na kvalitu a životné prostredie,“ prezradila o kolekcii vedúca e-shopu RTVS Ivana Kollárová.

Pridaj komentár