Modelka Michelle Buswell je na plážovú sezónu skutočne pripravená! To, že je plážovou hviezdou, dokázala na titulke plážovej prílohy k májovému vydaniu magazínu VOGUE Spain. Krásnu blondínku v jednodielnych bielych plavkách s hlbokým „V“ výstrihom od Calzedonia, zachytil svojim objektívom fotograf Sergi Pons. Na sprievodných fotografiách plážového editoriálu predstavila Michelle ešte niekoľko ďalších plavkových outfitov.
Michelle Buswell + Calzedonia + VOGUE = …! Aj vy chcete vidieť výsledok?

Stylistka Chabela Garcia vybrala pre 33-ročnú krásku veľmi atraktívnu kombináciu bikín, svetríkov a klobúkov. O vlasy a sviežu vizáž americkej modelky sa postaral Ricardo Calero.
Vychutnajte si svieže letné zábery z plážového editoriálu pre májové vydanie magazínu Vogue Spain, v podaní modelky zo slnečnej Floridy – Michelle Buswell.