Michaela Hlaváčková pre Luisa Cerano Spring/Summer 2014

999
Michaela Hlaváčková pre Luisa Cerano Spring/Summer 2014  5

Slovenská topmodelka Michaela Hlaváčková je tvárou, ktorú poznáte z mnohých obálok časopisov ako sú Marie Claire, Elle, D – Magazine, L´Officiel, Vogue a ďalších.

1

2

3Špeciálne len pre Mmagazín.sk topmodelka agentúry Elite Bratislava Miška Hlaváčková o fotení novej kampane:

Miška, od roku 2010 si tvárou Luisa Cerano, vytvorila si si za tento čas nejaký osobitý vzťah k tejto značke?

V mojom prípade by som slovo značka radšej nahradila výrazom klient. Klient Luisa Cerano je určite mojou srdcovou záležitosťou. S týmito ľuďmi, ktorí sa starajú o produkciu sa stretávam už piaty rok, takže sme si vytvorili výborné vzťahy a každé stretnutie/fotenie s nimi je veľmi uvoľnené. Ako značka Luisa Cerano ponúka krásne kúsky oblečenia a z môjho pohľadu je nadčasová, takže každú kolekciu som si zamilovala.

Kde sa fotila kampaň Luisa Cerano Spring/Summer 2014?

Kampaň sme fotili v ateliéri v Mníchove.

Miška, kampaň fotil fotograf Victor Demarchelier, ako sa Ti s ním spolupracovalo?

Victor Demarchelier je veľmi sympatický človek a musím povedať, že aj prijemný muž. Vie presne, akú fotku chce z jednotlivých záberov dostať, takže sa už veľmi teším na budúci týždeň, pretože s ním fotím ďalšiu kampaň Luisa Cerano na nadchádzajúcu sezónu.

Aká atmosféra vládla na fotení?

Ako som už spomínala,  celý produkčný  tím sa poznáme už niekoľko rokov, atmosféra bola preto veľmi priateľská, uvoľnená a dovolím si povedať, že až rodinná.

Ako dlho ste túto kampaň fotili?

Túto najnovšiu kampaň sme fotili dva dni.

Ako dlho Ťa líčili a pripravovali na fotenie?

Z fotiek ste si mohli všimnúť, že ide o jednoduchý a prirodzený make up a hairstyling, takže to trvalo tak štandardne jeden a pól až dve hodinky.

Máš aj Ty vo svojom šatníku nejaký kúsok od Luisa Cerano?

Samozrejme (smiech). Po každom fotení sa ma z produkcie pýtajú, čo sa mi pácilo z kolekcie, lebo by mi to radi podarovali.

4567891011121314FOTO: Victor Demarchelier

Pridaj komentár