Michael Kors – Best Collections of Spring 2015

398
Michael Kors – Best Collections of Spring 2015 8

Michael Kors. Zamilovať si ho nie je vôbec ťažké. Šarm a kúzlo. To sú prvky, ktoré najlepšie vystihujú jeho najnovšiu kolekciu pre nadchádzajúcu sezónu jar 2015. Kolekciou sa vracia do roku 1950. Na toto leto, počas ktorého sa zamiloval, spomína ako na neskutočne optimistické obdobie. „Svet opäť začal žiť“, hovorí Michael Kors.

Michael Kors – Best Collections of Spring 2015

michael_kors_mmagazin1Inšpiráciu však nehľadá vo francúzskom Paríži. „Ženy s pudlíkmi, to určite nie je Michael Kors“, smeje sa na svojom vtipe. Športovejšia ženskosť, akou prekypovala americká tanečníčka a choreografka Agnes de Mille. Táto dáma sa dlhé roky venovala baletu, ktorý bol sprevádzaný krásnymi sukienkami nad kolená, jednoduchým vrchom a krásnymi baletnými cvičkami.

michael_kors_mmagazin2Michael poukazuje vo svojich dielach na transparentnosť. Sukňa posiata pestrofarebnými kvetmi, či tylová košeľa. Z kolekcie, ktorú predviedol v New Yorku, je jasné, že bavlnené odevy navzájom súperia o svoje miesto na budúcu letnú sezónu. Michael Kors nám dal jeden z najviac osviežujúcich tipov.

michael_kors_mmagazin3Za budúcoročný trend rozhodne považuje mini gingham košele a pestrofarebné sukne pod kolená. Viazaná semišová sukňa v pieskových farbách a k tomu nesmie chýbať brašna. Tá sa považuje za „must have“ kúsok. Pričom celkový look bude pripomínať turistku, ktorá zdoláva Grand Canyon. My len predpokladáme, že táto dáma bude lámať srdcia každému a na každom mieste, kde sa ocitne. Kolekcia Jar/Leto 2015 je týmto krokom zahájená.

michael_kors_mmagazin4michael_kors_mmagazin5michael_kors_mmagazin6michael_kors_mmagazin7michael_kors_mmagazin8 michael_kors_mmagazin9 michael_kors_mmagazin10a michael_kors_mmagazin11michael_kors_mmagazin12michael_kors_mmagazin13 michael_kors_mmagazin14 michael_kors_mmagazin15 michael_kors_mmagazin16a[Lívia/vogue.com]

Pridaj komentár