Otvorenie vianočnej sezóny so zaujímavými ponukami zliav až do mínus 80 percent, nákupy do 21:00 a VIP Charita pre nadáciu Lichtins Dunkel Burgenland.

Keď sa rozžiaria svetielka, rozsvieti 12-metrový vianočný stromček a rozkošné domčeky v McArthurGlen Designer Outlet Parndorf, znamená to, že vianočný Late Night Shopping je za rohom!

S predĺženými otváracími hodinami od 8:30 do 21:00 hod. a skvelými ponukami až do mínus 80 percent na luxusné, lifestylové a dizajnérske značky, pozýva Designer Outlet Parndorf svojich zákazníkov otvoriť vianočnú sezónu už 7. novembra 2019.

Zábavný program a veľa slávnostných ponúk vás naláka na predvianočné nákupy. Štýlové darčeky pre blízkych z oblastí módy, športu, doplnkov alebo domácich potrieb, ako aj perfektné oblečenie k vianočnému stolu, nájdete v približne 160 obchodoch. Nechajte sa prekvapiť skvelými zľavami a inšpirovať k vianočným darčekom spomedzi značiek ako Swarovski, Nike, Diesel, Wellensteyn, Karl Lagerfeld, UGG a mnoho ďalších – iba 7. novembra 2019 až o 80 percent lacnejšie.

Zábavný vianočný program

Svetielka kam sa len zrak pozrie -McArthurGlen Designer Outlet Parndorf otvára sezónu s heslom „Lights on“. Svetelné akcenty, žiarivé vianočné gule a zimné dekorácie vytvoria dokonalú vianočnú atmosféru ideálnu na rodinné vianočné fotografie.

Návštevníci môžu spojiť nakupovanie s pokojnou zastávkou v mnohých reštauráciách a kaviarňach, ako aj vyskúšať svoje curlingové schopnosti na klzisku. Deti potešia tvorivé dielničky, či zdobenie medovníčkov. Milovníci sladkých aj slaných dobrôt sa isto zastavia pri Food Truckoch, či stánkoch na Vianočných trhoch.

Nákupy s dobrým úmyslom

Aj tento rok chce Designer Outlet Parndorf prispieť a venovať 10 000 EUR na charitatívne účely nadácii Lichtins Dunkel Burgenland. „Predvianočný čas a túžba obdarovať blízkych je každoročne magická.

Máme radosť, že čoraz viac zákazníkov sa túži vyhnúť hektike a na nákupy využijú vianočný Late Night Shopping s príjemnou atmosférou.

V približne 160 obchodoch ponúkame obrovský výber módy, šperkov, kozmetických výrobkov, športových doplnkov alebo domácich potrieb – tu zaručene nájdete správny darček.

Počas vianočnej sezóny pre nás zohráva dôležitú úlohu aj charitatívna myšlienka. Sme radi, že aj tento rok môžeme prispieť nadácii Lichtins Dunkel“, zhodnotil Mario Schwann, riaditeľ McArthurGlen Designer Outlet Parndorf.

Pridaj komentár