Už o 2 týždne otvorí svoje brány jeden zo svetovo najznámejších hudobných festivalov, Coachella Valley Music and Arts Festival. V prvej a druhej časti tohto miniseriálu tu  a tu sme vám predstavili rôzne druhy kombinéz a topov, v ktorých by ste sa na Coachella 2017, alebo inom letnom festivale, cítili zaručene dobre.

Maxi či mini? Aké šaty by ste si zvolili na hudobný festival?

Jedným z najhorúcejších trendov tejto sezóny sú šaty s obojkom. Sú ideálne nielen pre festivalovú sezónu, ale aj pre bežné nosenie. Vyberajte si tie z mäkkého hodvábu a pozerajte na to, aby vám dodali svieži tvar, príťažlivú siluetu a predovšetkým pohodlie.

Ďalším must-have festivalovým kúskom sú jednoznačne šaty. Preferujete mini alebo maxi? Pre začiatok si treba povedať, že mať skvelé šaty, je jeden zo spôsobov, ako si vybudovať svoj Coachella šatník.

Poodhaľte svoje plecia v maxi šatách s potlačou, ktoré sú skladbou sexi korzetu a sviežej sukne. Dôraz kladieme na mäkkú a elastickú tkaninu.

Bohémske maxi šaty či svieže mini šaty sú skvelým výberom nielen pre festivalovú sezónu, ale aj mimo nej. Netreba tiež ale zabúdať na dvojdielne sety! Sú skvelé, pretože ich môžete nosiť ako komplet alebo ich aj kombinovať s niektorými z vašich obľúbených kúskov.

Získať dva v jednom môžete s týmito dvojdielnymi maxi šatami s odhalenými plecami. Sú vyrobené z mäkkej bavlny a zdobené miniatúrnou kvetinovou potlačou. Sú nositeľné do davu alebo aj na rôzne príležitosti.

Pripravte sa na tanec vo vyšívaných šatách s 3/4 dĺžkou rukávov, vyrobených z elastickej textílie.

Buďte sladká v chutných mini šatách s čerešňovým vzorom. Dajte si ale pozor na ramienka, ktorých viazanie zaisťujúce na vašich ramenách celé šaty.

Pridaj komentár