Už nejaký čas si hovoríte, že urobíte doma poctivý intenzívny prievan? Že vyčistíte každý kút, ale stále si vymýšľate rôzne aktivity, aby ste upratovanie oddialili? Je to možno preto, že vám chýba v domácnosti kvalitný spoločník pre dôkladné a zároveň rýchle upratovanie! Značka Rowenta predstavuje svoj najvýkonnejší tyčový vysávač, v názve ktorého je FORCE pre silu a FLEX pre flexibilitu, vďaka ktorým sa tento revolučný vysávač vysporiada s každým centimetrom akéhokoľvek povrchu. Navyše si na všetok neporiadok s novou hlavicou poriadne posvieti a nič mu len tak neunikne.

Vyspelé technológie si stále častejšie púšťame do svojich domácností, aby sa nám lepšie žilo. Je to tak aj s upratovaním – aby sa vďaka nim stalo ľahším, efektívnejším a rýchlejším. Napokon, tak získame viac času na pohodu so svojimi najmilšími a zároveň si zvládneme vychutnať pocit čistučkej domácnosti. Rowenta X-Force Flex 15.60 Aqua Auto 4v1 230 AW (RH99A1) disponuje celým radom inovácií, ktoré uľahčia, či už každodennú rutinu alebo naopak veľké upratovanie od podlahy po strop, i v naozaj veľkých domácnostiach.

Zameraný na výkon a praktickosť

X-Force FLEX 15.60 Aqua Auto 4v1 230 AW sa radí medzi špičky súčasnej ponuky trhu. Najdôležitejšou vlastnosťou vysávača je sací výkon, o ktorý sa stará digitálny motor Digital Force a so silou až 230 air wattov si poradí s každou podlahovou krytinou alebo kobercovým povrchom. Ak si budete priať, aby premýšľal pri vysávaní za vás, zvoľte automatické nastavenie – vysávač sám rozpozná povrch aj množstvo nasávaných nečistôt a výkon prispôsobí tak, aby bol výsledok vždy perfektný bez zbytočného plytvania energiou.

Medzi praktické a obľúbené vlastnosti patrí jeho ohybný kĺb, určený pre ľahké upratovanie aj pod skutočne nízkym nábytkom. Nielen, že dosiahne doslova za všetky rohy, na strop alebo na doposiaľ obchádzané horné plochy skríň, navyše si pod nábytkom na prach poriadne posvieti hlavicou Deep Power LED. Po odobratí trubice je možné prístroj použiť aj ako ľahký a supervýkonný ručný vysávač.

Keď je pre vás upratovanie odpočinok

Spoľahlivý Li-Ion akumulátor spolu s inovatívnou batériou (32,4 V) vám zaistí bezstarostné upratovanie až 1 hodinu a 20 minút. Samozrejme, záleží na zvolenom programe a miere znečistenia povrchov, ale jedným si môžete byť istí – celú domácnosť upracete nerušene na jedno nabitie! Upratovanie môžete prispôsobovať na základe zostávajúceho času prevádzky, ktorý je možné sledovať na digitálnom displeji minútu po minúte. Na displeji si zároveň pohodlne nastavíte jeden z piatich možných stupňov výkonu. Milovníkov poriadku poteší aj kratší, trojhodinový nabíjací cyklus batérie.

Nikde ani smietka

Digitálny displej vás upozorní nielen na nutnosť vyprázdnenia XL zásobníka (0,9 l) na prach, ale aj na zanesený filter, ktorý odfiltruje až 99,9 % prachu. Filter je navyše 100 % umývateľný vodou, preto je jeho čistenie veľmi jednoduché.

Na štyroch labkách alebo kolesách

Rowenta X-Force Flex 15.60 Aqua Auto 4v1 230 AW je flexibilným variantom pre rôzne spektrum majiteľov. Zapadne do akejkoľvek domácnosti s deťmi aj bez detí, ocenia ho milovníci štvornohých maznáčikov alebo aj automobiloví nadšenci. Vďaka nepostrádateľným doplnkom, ako sú turbo kefa na odstraňovanie chlpov, štrbinová trubica do úzkych zákutí, kefa na pohovky, mini elektrická kefa, ohybný nástavec Mini Flex, doplnkový filter a dve vstavané kefy Easy brush.

Novinkou je flexibilná hadica pre pohodlné upratovanie interiéru auta. X-Force Flex 15.60 dokonale odstráni zvieracie chlpy, drobné nečistoty aj odolný prach usadený hlboko v koberčekoch, detskej autosedačke alebo pohovke.

Kam ho postavíte, tam ho nájdete

Aj samostatne stojaca a dobíjacia dokovacia základňa je príjemnou zmenou. Nevyžaduje žiadne vŕtanie do steny a vysávač je vždy po ruke tam, kde ho práve potrebujete, vrátane všetkého príslušenstva. Tyč dokovacej stanice je možné vybrať a použiť ju na predĺženie samotného vysávača – pavučiny v domácnostiach s vysokým stropom zmiznú veľmi rýchlo!

Odporúčaná cena je 599 eur

Vysávajte a vytierajte naraz

Súčasťou X-Force Flex 15.60 je hubica na vytieranie AQUA HEAD, ktorá umožňuje pri vysávaní rovno vytierať. Je to úplne jednoduché: z hlavice vyberiete nádržku na vodu, naplníte ju a vrátite späť do hlavice vybavenej utierkou na vytieranie. Teraz len stačí prepnúť pedál hlavice na „kvapku“ a voda sa začne do utierky uvoľňovať. Intenzitu prietoku vody kontrolujete pedálom na hlavici.

Pridaj komentár