Aj vy ste zúfalé, ako sa obliecť do nepredvídateľného počasia, s ktorým sa musíme tieto dni popasovať? Okrem pravidelného sledovania počasia vám pri výbere každodenného outfitu odporúčame používať overenú metódu vrstvenia. Niekoľkonásobnou zmenou počasia v priebehu jedného dňa tak budete pripravení jednotlivé vrstvy buď zhadzovať, príp. si ich zase obliecť. Každému stylistovi je jasné, že nie je jednoduché, sa do takéhoto počasia obliekať. Preto sme sa rozhodli vás trošku inšpirovať! Prinášame vám 20 najlepších instragramových lookov, ideálnych do aktuálneho bláznivého počasia. Čo na nich poviete?

Máte pocit, že sa počasie zbláznilo? Tu je pár tipov, ako sa správne obliecť!

Tento typ šiat rozhodne neodkladajte – v takomto počasí sa vám môžu zísť

Obnovte jeseň a zvoľte kockované vzory

Pre vzdušný a jarný vzhľad skombinujte tenkú blúzku a hrubšie „pyžamové“ nohavice s pásikmi . Nezabudnite na štýlovú „kamelotku“.

Ako osláviť koniec zimy? Odporúčame slávnostné kombo v zložení: šaty, náušnice a podpätky. Ak je to potrebné, pridajte aj pančuchy.

Máte pocit, že nazbierané džínsy a členkové čižmy už nemajú v tomto storočí čo robiť? Čo ale poviete na túto kombináciu v spojení s dvomi bundami – jedna farebná  prešívaná, a druhá čierna neutrálna. Toto je „plná poľná“ na bláznivé jarné počasie!

Hrajte sa s tvarmi. Široké džínsy, dlhé šaty a skrátená bunda. Budete pripravená na všetky varianty počasia

Vzdušné teplákovité nohavice so štýlovým čiernym sakom v kombinácii s balerínkami sú nie len praktickou, ale aj štýlovou voľbou

Úpletový rolák a klasický opasok na saténovej kombinéze a ste pripravená do každého počasia

Keď počasie skáče z leta do zimy a opačne, určite sa nezľaknite! Pokojne zvoľte šortky s topánkami s otvorenou pätou a štýlovo túto kombináciu dotvorte dlhým pohodovým plášťom.

Pridaj komentár