Máme čas v roku, kedy anjelikovia z Victoria´s Secret rozprestierajú na prehliadkovom móle svoje krídla. Áno, hovoríme o fenomenálnej módnej show značky Victoria’s Secret, ktorá už každoročne patrí medzi najočakávanejšie módne udalosti. V tomto roku sa táto módna show vrátila domov do New Yorku, aby predstavila nielen neprehliadnuteľnú ženskú krásu a jedinečné módne kúsky, ale i veľmi originálnu kvetinovú tematiku, ktorá vznikla vďaka spolupráci s gréckou módnou návrhárkou Mary Katrantzou.

Máme pre vás všetky outfity z jedinečnej módnej show Victoria´s Secret 2018!!! Ktorá ikonická kráska sa s „anjelikmi“ navždy rozlúčila??

Krásna Elsa Hosk mala tú česť mať oblečenú tohtoročnú „Fantasy Bra“, ktorá môže byť aj vašou, ak máte odložených niečo okolo 1 milióna dolárov.

Okrem toho sa na prehliadkovom móle predstavili mnohé známe tváre svetovej módnej scény, ako napr. obe sestry Hadidové, Kendall Jenner, či Behati Prinsloo, pre ktorú to bol opätovný návrat medzi anjelikov Victoria´s Secret.

To všetko prebiehalo v tanečnom tempe hviezd aktuálnej hudobnej scény, ako Bebe Rexha, Chainsmokers, Halsey, Kelsea Ballerini, Leela James, Rita Ora, Shawn Mendes a The Struts.

A tiež jedna smutná správa: táto módna show bola pre Adrianu Limu v úlohe anjelika pre Victoria´s Secret poslednou.

Supermodelka sa tak rozhodla dobrovoľne a počas svojho posledného catwalku sa neubránila slzám.

Aby ste nemuseli čakať na premiéru tejto módnej show, ktorá prebehne na televíznych obrazovkách až 2. decembra 2018, prinášame vám už dnes kompletný prehľad modelov, ktoré anjelikovia Victoria´s Secret počas tohto výnimočného večera predviedli.

FOTO: Kevin Mazur / Wireimage, Dimitrios Kambouris / Getty Images for Victoria´s Secret, Michael Stewart / FilmMagic, Timur Emek / FilmMagic, Thomas Concordia / Getty Images for Swarovski, Noam Galai / Getty Images

Pridaj komentár