Hollywoodske celebrity, či sa im to páči alebo nie, sú neustále pod drobnohľadom širokej verejnosti. Neostáva im tak nič iné, len sa s týmto neustálym tlakom vysporiadať a navyše pri tom ešte vyzerať vždy sviežo a krásne, aj keď je na to potrebné vynaložiť veľa tvrdej práce a obetavosti. Vyzerať vždy mladšie ako je ich skutočný vek, je časť práce všetkých hollywoodskych herečiek. Prečo sa o nich hovorí, že sú ako dobré víno? Nuž, čím sú staršie, tým lepšie vyzerajú. Toto je náš zoznam slávnych osobností, ktorí aj napriek svojmu veku vyzerajú, ako by mali sotva 20 rokov. Čo na nich poviete?

Ktorým známym celebritám sa podarilo zastaviť čas?

Zdá sa, ako by to bolo len včera, ale je to už 23 rokov, odkedy si dcéra Stevena Tylera zahrala vo videoklipe pesničky „Crazy“ od skupiny Aerosmith. Liv má dnes už 3 deti a tento rok bude mať 40 rokov. No nevyzerá proste skvele?

Kate Beckinsale

Verte alebo nie, ale hlavnej postave filmu Underworld už beží 44. rok života. Je tomu už 16 rokov, čo si zahrala po boku John Cusacka vo filme Serendipity.

Natalie Portman

Mala len 13 rokov, čo sme ju mohli prvýkrát vidieť v kultovom filme Leon, kde si zahrala postavu Matildy po boku legendárneho Jeana Rena. Dnes ma Natalie 35 rokov a jedného syna.

Charlize Theron

Jedna z najkrajších žien Hollywoodu už vykročila do svojho 42. roka života. Mimochodom, vedeli ste, že sa narodila v Juhoafrickej republike?

Eminem

Kto pre tohto chlapíka ukradol nápoj mladosti? Pozrite sa na neho: 44-ročný rapper vyzerá presne ako pred 18 rokmi, kedy vydal svoj album The Slim Shady LP a stal sa medzinárodne slávnym.

Gwen Stefani

Čo myslíte, koľko rokov má bývalá členka skupiny No Doubt? Sedíte? Áno, má 47 rokov.

Keanu Reeves

Keanu Reeves sa narodil v Libanone pred 52 rokmi. Veríte, že je tomu už skoro dvadsať rokov, odkedy hral Nea v Matrixe? No, vyzerá rovnako ako vtedy.

Kate Hudson

Hviezda filmu „Ako prísť o muža za 10 dní“ bude mať čochvíľa 38 rokov. Kate je slobodnou maminou 2 detí.

Jason Earles

„Odkiaľ poznáme tohto chlapca?“ Možno si teraz kladiete práve túto otázku. Samozrejme, preslávil sa úlohou staršieho brata v televíznom seriáli Hannah Montana. Aj napriek tomu, že vyzerá stále ako teenager, pomaly už ťahá na 40.

Eva Longoria

Eva je nielen talentovaná herečka, ale tiež silná a tvrdo pracujúca žena, ktorá podporovala svoju rodinu už od strednej školy. Dokonca v časoch, keď už chodievala po konkurzoch, stále pracovala ako „headhunter“. Ťažko tomu uveriť, no Eva má už 41 rokov.

Reese Witherspoon

Svoju kariéru začala filmom „Pravá blondýnka“, kedy mala 25 rokov. Dnes má 41 a vyzerá lepšie ako predtým.

Will Smith

Pamätáte si ešte toho mladíka z televízneho seriálu „Fresh Prince“? Je tomu už 25 rokov, čo Will v tomto seriáli zahviezdil. Stále však vyzerá úžasne. Mimochodom, má 48 rokov.

Jennifer Lopez

Ako dlho sa už poznáme JLo? No, zdá sa, že už pomerne dlhú dobu: táto krásna žena má už neskutočných 47 rokov. Teraz je matkou dvojčiat, stále javiskovou hviezdou a navyše, stále vyzerá úplne úžasná.

Penélope Cruz

Táto herečka z Madridu oslávi v apríli už neskutočných 43 rokov. Stále je však chutná a zmyslená, ako keď mala 20.

Pridaj komentár