Okrem každodennej kávičky či koláčika môžete v Costa Coffee svojej vyvolenej polovičke pozerať do očí aj pri špeciálnej valentínskej ponuke, ktorá je pre všetkých zamilovaných pripravená od 10. do 16. februára 2020.

Svoje srdce tak môžete symbolicky preniesť na tanierik v podobe maslovej sušienky s bielou čokoládou, sušenými malinami a jedinečným Caffe latte. Užite si sviatok lásky všetkými zmyslami a strávte vzácny čas vo dvojici v príjemnom prostredí kaviarne Costa Coffee.

A čo si tak dať lahodnú horúcu čokoládu? Nebude ani mliečna, ani horká a dokonca ani biela. Nielen že bude neobyčajná, ale navyše aj ružová a môžete ňou originálnym spôsobom vyznať lásku svojej polovičke. A kto vie, možno sa po nej a do ružova vyspíte …

Tento lahodný nápoj je pripravený z prášku Ruby Hot Chocolate a mlieka, navyše ozdobený šľahačkou. Všetko je posypané kúskami sušených jahôd, ktoré podtrhnú jemnú ovocnú chuť ružovej čokolády.

Za jej ružovú farbu môže špeciálna odroda rubínových kakaových bôbov známych ako Ruby. Nuž, je to hotový klenot medzi čokoládami. A zapamätajte si, ružová horúca čokoláda nenechá žiadneho romantika v pokoji.

Pridaj komentár