Keď sa zvieratá predávajú na čiernom trhu, strácajú slobodu a v mnohých prípadoch aj život. Útulok v meste Agua Dulce v Kalifornii, ktorý združuje zvieratá, ktoré sa takému toto osudu vyhli, sa spojil s fotografkou z Los Angeles, aby zvečnil krásu a silu šťastných zvierat, ktoré sa podarilo zachrániť pred krutým cyklom útrap a zajatia. Výsledná séria fotografií svojou krásou vyráža dych!!!

Majestátne, krásne, elegantné!!! Každý zo záberov v sebe skrýva dojímavý príbeh!

Vlk

Projekt „Where the Wild Things Are“, je výsledkom úžasnej spolupráce medzi organizáciou Animal Tracks a fotografkou Natashou Wilsonovou z De Anastacia Photography.

Africký serval

Vytvorená fotografická séria obsahuje rôzne zvieratá, ktoré boli pôvodne určené na predaj ako domáce zvieratá či ako domáci maznáčikovia na kalifornskom čiernom trhu.

Rybárik smejivý

Zachránili sa tak vzácne a exotické zvieratá ako africký serval, juhoamerické kapucínske opice či dokonca austrálsky klokan.

Kakadu

Tieto veľkolepé stvorenia našej prírody pózujú na spoločných záberoch s krásnymi modelkami v outfitoch, ktoré sú farebne skoordinované s prírodným biotopom, ktorý je pre daného živočícha prirodzeným.

Bengálska mačka

Aj napriek tomu, čím si jednotlivé zvieratá prešli, spolupráca s nimi bola nesmierne dôstojná a pri fotení boli úplne pokojné.

Kotul veverovitý

Prejdite sa s nami divočinou, ktorá ešte nikdy nebola zachytená tak elegantným a originálnym spôsobom, ako v prípade jedinečného projektu „Where the Wild Things Are“.

Dikobraz

Potos

Morčatá

Kengura červená

Fenek

Aligátor

Had

Fretka

Pavián

Pásavec

Opica

Skunk pruhovaný

Opica

Pridaj komentár