Rok 2020 možno z pohľadu cestovateľov hodnotiť ako jeden z najhorších. O to väčšie očakávania majú ale mnohí fanúšikovia a nadšenci cestovania v roku 2021.

Veríme, že budúci rok budeme môcť namiesto karantény medzi štyrmi stenami cestovať, zažívať nezabudnuteľné dobrodružstva a spoznávať ďalšie nové i neznáme miesta.

Ak patríte do skupiny optimistov rovnako ako my, dávame vám do pozornosti jeden unikátny cestovateľský tip. Nová svetová atrakcia s názvom Sky Lagoon, otvorí svoje brány na Islande už v roku 2021.

Sky Lagoon sa nachádza v prístave Kársnes v meste Kópavogur, v tesnej blízkosti hlavného mesta Reykjavík. Je to úplne nový prímorský geotermálny skvost, ktorého súčasťou má byť unikátny plávajúci bar a neuveriteľný výhľad.

Táto atrakcia svojim návštevníkom sľubuje dokonalé spojenie ducha, tela a mysle, a to prostredníctvom sálavých síl geotermálnych vôd, ktoré umocní neopakovateľný výhľad na oceán.

Tým, ktorým by ale výhľad na oceán nestačil, sú pripravené vyhliadky na pozorovanie západu či východu slnka, polárnej žiary a hviezd.

Pridaj komentár