Prekrásny výhľad na Stredozemné more a svieža zelená príroda, sú nezaplatiteľnými benefitmi tureckého hotela Otium Hotel Seven Seas, ktorý sa nachádza v blízkosti známeho mesta Side.

Ak hľadáte dovolenku plnú pohodlia, luxusu a na mieru šité ubytovanie, potom ste na správnom mieste.

Moderný hotelový komplex má celkovo 357 izieb, z toho 316 štandardných izieb, 15 rodinných izieb, 10 mezonetových rodinných izieb, 6 apartmánov, 6 junior apartmánov a 4 izby pre telesne postihnutých.

Pestrá paleta izieb a rôznorodé možnosti ubytovania uspokoja potreby a požiadavky každého hosťa. Všetky izby boli v roku 2019 kompletne zrekonštruované.

Hlavná hotelová reštaurácia a ďalšie 3 a la carte reštaurácie ponúkajú tie najvyberanejšie špeciality z medzinárodnej kuchyne.

Známou tradíciou Otium Hotela Seven Seas je zdieľať s hosťami tie najlepšie chute, vyberané z tých najpreslávenejších svetových kuchýň.

Hoteloví hosti sa môžu okrem skvelého jedla osviežiť a zároveň potešiť pri starostlivo pripravených koktailov v hotelových baroch, ktoré ponúkajú bohaté alternatívy nápojov.

V Otium Hoteli Seven Seas si skvelú dovolenku užijú i vaše deti, ktoré sa v spoločnosti skúsených zamestnancov hotela budú nielen zabávať, ale súčasne aj učiť.

Iný program pre každý deň v týždni, každý deň v inej farbe, či zábavné a športové aktivity pod dohľadom špeciálnych animátorov sú skvelou zárukou spokojnosti i tých najmenších návštevníkov hotela.

Zatiaľ čo si dospelí doprajú zaslúžený oddych, strávia deti nezabudnuteľné chvíle s perfektným animačným tímom Detského klubu.

Otium Hotel Seven Seas zároveň všetkých pozýva na dovolenku plnú celodenných aktivít a zábavy.

Užite si teplé dni aj aktívnym relaxom s plážovými aktivitami, zábavnými súťažami, súťažnými športovými zápasmi, plážovým volejbalom, mini futbalom, šípkami, bocciami, tenisom, stolným tenisom a mnohými ďalšími hrami, ktoré vám vyčaria úsmev na tvári.

Vychutnajte si Stredomorie naplno, či už leňošením na pláži, pri vodných športoch, aktivite pri plážových hrách alebo bláznením sa v bazénoch.

V Otium Hotel Seven Seas nadobudnete pocit dokonalého pohodlia, krásy a omladenia, a to vďaka mnohým procedúram venovaným zdraviu a kráse. Využitím služieb hotelového Spa & Wellness centra, sa bude cítiť sviežo a vyrovnane nielen vaše telo, ale i duša, ktoré sú z výziev každodenného života bez pochýb unavené.

Užite si more v krištáľovo čistej vode každého odtieňa modrej, kde sa veľkolepá príroda stretáva s vodami Stredozemného mora. Nechajte morské vlny odniesť váš každodenný stres.

Na dokonalej pláži si môžete vychutnať každý druh relaxácie, ako plážový volejbal, vodné športy, detské ihrisko, občerstvenie a nápoje počas dňa pre všetkých, rôzne animátorské akcie pre dobrú náladu a mnoho ďalšieho. Wifi je samozrejme k dispozícii na zdieľanie vašich fotografií s najlepšími priateľmi!

Okrem krásnej pláže a nádherného mora má Otium Hotel Seven Seas i veľké bazény. V areáli bazéna, ktorý bol zrenovovaný v roku 2019, sú k dispozícii nové ležadlá na opaľovanie, kde tiež animačný tím organizuje zábavné hry po celý deň.

V rôznych baroch si môžete vychutnať taktiež nápoje a občerstvenie a vaše deti si môžu vychutnať svoju obľúbenú zmrzlinu. Vyblázniť sa môžete na dvoch toboganoch  a jednej raftovej špecialita, ktorou je jedinečná Crazy River!

Vstúpte aj vy do skutočného Kráľovstva siedmych morí a prežite rozprávkové chvíle, ktoré si rozhodne zaslúžite.

V prípade, že ste radi okúsili luxus a pohostinnosť Turecka, profesionálny tím SUNFUN.SK vám s radosťou pomôže s realizáciou vašej vysnívanej dovolenky do najmenších detailov

Pridaj komentár