Mesto Lučenec a LUKUS Vás pozývajú na obľúbenú módnu show s názvom Nedeľa Módy! Už niekoľko rokov patrí jedna nedeľa v mesiaci november v Lučenci „pani móde“. V aktuálnom ročníku tohto podujatia však došlo k pomerne výraznej zmene – po prvýkrát sa totiž budú prezentovať modely výlučne od profesionálnych módnych návrhárok. Vysoko elegantné modely spoločenských a svadobných šiat predvedú krásne a skúsené modelky, ktoré už vedia ako to na prehliadkovom móle chodí.

Lučenec čaká módna udalosť roka! Každý kto má rád nové trendy a klasickú eleganciu, by na tomto podujatí nemal rozhodne chýbať!!!

Interiér lučenskej synagógy sa tak na jeden deň farebne rozžiari a zmení sa na centrum slovenskej módy! Módnu show obohatí kvalitný kultúrny program a všetky vstupenky budú zlosovateľné v zaujímavej tombole.

Súčasťou tejto fashion show budú aj predajné prezentácie kozmetických prípravkov, módnych doplnkov a iného sortimentu z tejto oblasti, o ktoré sa postarajú partneri podujatia.

Svoje modely predvedú:

– Jana Ľuptáková

– Svadobný salón Marta Šuleková

– Veronika Kostková

Podujatím bude všetkých prítomných sprevádzať Richard Tóth. Tento výnimočný deň má každoročne aj charitatívny rozmer, nakoľko  finančný výťažok je venovaný na podporu talentovaných detí zo sociálne slabších rodín. Aj vďaka „Nedeli Módy“ nejedno šikovné dieťa dostane novú športovú vystroj, výtvarnícke potreby, štetce, perá či nový hudobný nástroj.

Vstupenky na podujatie Nedeľa Módy sú v predpredaji od 14.11.2018

Vstupné: 5,- Eur

Predpredaj vstupeniek:

MIC Lučenec
Kino Apollo
kultura.lucenec.sk
Synagóga ( len 25.11.2018 od 15:30!!!)

Výťažok z podujatia bude použitý na podporu talentovaných detí zo sociálne slabšieho prostredia!

Pridaj komentár