Nezáleží na tom, či ste vegán, vegetarián alebo flexitarián. Spoznajte neodolateľnú rastlinnú alternatívu k obľúbenému pudingu, ktorá je pre všetkých, ktorí chcú svojím dezertom urobiť niečo dobré pre seba a planétu.

Chutný a ekologický. LoVE it!

Doprajte si klasický pôžitok vďaka lahodnej plant-based NOVINKE Dr. Oetker LoVEit! Bourbon Vanilla a Dr. Oetker LoVEit! Chocolate. Jedinečná vegánska receptúra obsahuje okrem krémovej mandľovej pasty vyrobenej zo sladkých mandlí aj hnedý trstinový cukor a vybrané ingrediencie ako pravá Bourbon vanilka alebo vegánska čokoláda.

Tento extra krémový dezert je 100 % rastlinnou alternatívou k milovanému pudingu, vyrobený na báze mandlí bez pridanej sóje a s certifikátom V-label.

Dr. Oetker LoVE it! Chocolate Pudding 150 g

Vďaka svojej krémovej konzistencii a plnej lahodnej chuti, zaručene očarí vaše zmysly. Dr. Oetker LoVE it! je pravou voľbou aj pre spotrebiteľov, ktorí zo zdravotných alebo z dietetických dôvodov nemôžu konzumovať lepok či laktózu. Ďalšou výhodou je atraktívny dizajn obalu, ktorý je z 99 % recyklovateľný. LoVE it! Prečo? Pretože si ho zaručene zamilujete. Vyskúšajte!

Dr. Oetker LoVE it! Vanilla Pudding 150 g

Pridaj komentár